ASUS TUF Gaming VG247Q1A vs Samsung Odyssey G3 24”

Umut Zamur

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Hem kalite olarak tabii bu kişiden kişiye değişir ama ben Samsung'u tercih etmezdim belki ama ASUS TUF güzel seri için rahat olur hem Hz farkı var bence şimdilik ASUS TUF al seni rahatça götürür Samsung'da güzel ama Samsung bilirsin oyun amacına kurulu değil bence onun yerine ASUS TUF senin işini daha görür hem ASUS güzel marka ve TUF serisi gayet güzel bir seri ki monitörde güzel küçük farklar var ama fark edilmeyecek derecede az bence ASUS TUF almalısın az da bir fiyat farkı var ASUS al. Ve gaming gen trden alırsan daha ucuza gelir Screenshot_2023-01-02-14-50-27-010_com.android.chrome.jpg

165hz ile 144hz arasındaki fark gerçekten çok az. 144hz den yüksek olarak gözle net bir şekilde hissedebileceğiniz ancak 240hz değerleri olabiliyor. Ben Samsung Odyssey G7 27 modelini kullanıyorum gerçekten çok memnunum şuan ihtiyacım olsa yine aynısını alırım. Samsung monitörler (eğer harici monitör kolu kullanmayacak iseniz) çok yer kaplıyorlar. Asus daha az yer kaplıyor fakat pivot özelliği mevcut değil. Dikey kullanım benim işime yarar diyorsanız pivot özellikli bir monitör almanız size fayda sağlar. Bu farklar neticesinde karar sizin.

Hocam VA panel kendi tercihiniz mi? bence ikisi de değil.
Eğer LG 24 inç olanı bulursanız bu da olabilir.

Hocam VA panel kendi tercihiniz mi? bence ikisi de değil.
Eğer LG 24 inç olanı bulursanız bu da olabilir.
https://www.amazon.com.tr/Lenovo-G2...65114&sprefix=Moni,specialty-aps,134&sr=8-106

şimdi rastladım buna

Geri
Yukarı