Elektronik ASUS TUF GAMING VG248Q1B 24" 165 Hz 0.5 ms 2.944 TL

Vallahi ben bir sorun yaşamadım. Sizce bu monitörüm default olarak 1 MS mi geliyor yoksa kendim mi ayarlamam lazım?

IPS'se ile TN'yi karşılaştırırsanız kesinlikle tercihiniz IPS'den yana olur.

360 Hz harici geriye kalan hepsi TN panel sahibi.
360 Hz'de TN panel yok diye Zowie'yi bekleyenler vardı, yakında hepsi geçmiş olur.

Bkz. dünyanın en hızlı e-spor monitörü

ASUS monitör ulaştı mı sana rica etsem ulaştıysa G-Sync destekliyor mu bakabilir misin Epey'de baktığımda uyumlu görünüyor fakat ASUS sitesinde herhangi bir bilgi bulamadım.

ASUS monitör ulaştı mı sana rica etsem ulaştıysa G-Sync destekliyor mu bakabilir misin Epey'de baktığımda uyumlu görünüyor fakat ASUS sitesinde herhangi bir bilgi bulamadım.

Yok halen daha bekliyorum, baktığım kadarıyla içerisinde G-Sync modülü var. Ama tam emin değilim gelince G-Sync testi yapacağım.

Bir de bu 165 Hz için OC yapınca ekran parlaklığı falan azalır mı bilgin var mı?

Hayır azalma olmuyor, ben 180Hz'ye o.c yapmayı düşünüyorum. Olmazsa en kotu 170 falan yaparım. İncelemede paylaşırım nasıl o.c yapıldığında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…