ASUS TUF Gaming VG248Q1B alınır mı?

Seedead

Decapat
Gaming Gen'de buldum 3900'e. Dedim nasıl merak ettim. İnternetteki testlerde pek ghosting de göremedim. Sizce nasıl peki bu monitör? (önerilere açığım bütçe 3000-4500 arasi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming Gen'de buldum 3900'e. Dedim nasıl merak ettim. İnternetteki testlerde pek ghosting de göremedim. Sizce nasıl peki bu monitör? (önerilere açığım bütçe 3000-4500 arasi.)

Rezalet bir monitör TN panel nedir @GalaxySal450 hocam monitör öneriri misiniz arkadaşa.

Forumda bu bütçelerde ASUS,AOC gibi markaların monitörlerine merdiven altı çin çakması muamelesi yapıp ile HP Omen 25i dışında monitör önerene disslike atıp linçliyorlar muhtemelen başka öneri gelmeyecektir. Ayrıca gerçekten monitör güzel duruyor bütçenizi çok zorlamazsa bakmanızı öneririm

HP Omen 25i.

Forumda bu bütçelerde ASUS,AOC gibi markaların monitörlerine merdiven altı çin çakması muamelesi yapıp ile HP Omen 25i dışında monitör önerene disslike atıp linçliyorlar muhtemelen başka öneri gelmeyecektir. Ayrıca gerçekten monitör güzel duruyor bütçenizi çok zorlamazsa bakmanızı öneririm
Kim diyor onu?

Bunun hakkinda ne düşünüyorsunuz hocam baktım güzel gibi duruyor. @GalaxySal450

İkisi de aynı fiyat ama bu daha iyi. İkisinin arasındaki en önemli fark benim attığımdaki IPS olması almışken bunu al derim zaten hemen hemen aynı fiyatlar daha güzel olur senin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı