ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8 alınır mı?

• Konuyu başlatan Diow
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B

Diow

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8 165HZ 1MS

Alınır. Bunlara da bakılabilir:

Alınır. Bunlara da bakılabilir:

ASUS VP249QGR modelinde çok ışık sızması oldugunu söylüyorlar. LG UltraGear modelini hiç görmedim iyi monitör müdür?

ASUS VP249QGR modelinde çok ışık sızması oldugunu söylüyorlar. LG UltraGear modelini hiç görmedim iyi monitör müdür?

Işık sızması şansa bağlı bir şey. LG olan model iyidir. Parlak bir ekran seviyorsanız LG diğer 2 Asus'dan daha iyi olur ama hoparlör desteği istiyorsanız Asus'lar daha iyi olur.

Işık sızması şansa bağlı bir şey. LG olan model iyidir. Parlak bir ekran seviyorsanız LG diğer 2 ASUS'dan daha iyi olur ama hoparlör desteği istiyorsanız ASUS'lar daha iyi olur.

Peki bu monitörler arasından hangisini önerirsiniz.

LG'nin yeni yılda ürettiği model bunlar. Eski GN600-B ile aynı monitör aslında.
ASUS'a nazaran daha iyidir. Fakat IPS panellerde ışık sızması zaten oluyor. Bu sizi korkutmasın. Normal bir durum. O kadar canlı renkleri vermesi için panelin bir kusurunun olması bu bütçede normal.

LG'nin yeni yılda ürettiği model bunlar. Eski GN600-B ile aynı monitör aslında.
ASUS'a nazaran daha iyidir. Fakat IPS panellerde ışık sızması zaten oluyor. Bu sizi korkutmasın. Normal bir durum. O kadar canlı renkleri vermesi için panelin bir kusurunun olması bu bütçede normal.

Siz olsanız bu monitörler arasında hangisini seçersiniz. Oyun için kullanacağım.

Hocam 5 ay önce şokdan almıştım ilk aldığımda 1 tane ölü piksel vardı kendi kendine geçti 1 haftada. Bence alınır.

Senin baktıklarını soruyorsan. VA panel TUF serisi hayatta almam. Tüplü TV'ye bilgisayar bağlarım yine de almam.
IPS olanı ikisi arasında tercih ederim.

Diğer seçimler ile beraber soruyorsan. LG iyidir.

Senin baktıklarını soruyorsan. VA panel TUF serisi hayatta almam. Tüplü TV'ye bilgisayar bağlarım yine de almam.
IPS olanı ikisi arasında tercih ederim.

Diğer seçimler ile beraber soruyorsan. LG iyidir.

Çok teşekkür ederim yardımın için.

Hocam 5 ay önce şokdan almıştım ilk aldığımda 1 tane ölü piksel vardı kendi kendine geçti 1 haftada. Bence alınır.

Hangisisinden bahsediyorsun tam olarak anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı