ASUS TUF Gaming VG249Q1A alınır mı?

denizinthe

Centipat
Daha fazla  
Monitör
ASUS Tuf Gaming Vg249q1a
Monster Abra A7 12.1.5 laptopum var ve daha büyük ekran istediğim için yeni monitör almak istiyorum. Birkaç araştırma yaptım, fiyat performans olarak iyi duruyor. Sizce alınır mı?

Monster Abra A7 12.1.5 laptopum var ve daha büyük ekran istediğim için yeni monitör almak istiyorum. Birkaç araştırma yaptım, fiyat performans olarak iyi duruyor. Sizce alınır mı?

27" modelini alacaksan öneririm kendim kullanıyordum fakat şuan garantide :( OUTLET aldığım için olsa gerek. Görüntüyü çok güzel, keskin veriyor.

IPS 165Hz iyi bir monitöre benziyor. 4.7k fiyatı var bence alınır gibi. Ayaklığı sorun etmeyecekseniz alın. Tavsitem pivotu olan bir monitör alın. Çok fazla artısını görürsünüz.

27" modelini alacaksan öneririm kendim kullanıyordum fakat şuan garantide :( OUTLET aldığım için olsa gerek. Görüntüyü çok güzel, keskin veriyor.
27 inç masama çok büyük olur 23.8 inç olanı almayı planlıyorum

IPS 165Hz iyi bir monitöre benziyor. 4.7k fiyatı var bence alınır gibi. Ayaklığı sorun etmeyecekseniz alın. Tavsitem pivotu olan bir monitör alın. Çok fazla artısını görürsünüz.
Peki şey sormak istiyorum benim laptopta hem hdmi desteği hemde display port desteği var sanırım display ile bağlarsam 165 hz alabilirmişim görüntüyü. Bu doğru mu?

24 olanı ne kadar keskin vs. Verir bilmem fakat ben 27 kullanıyorum ve 27 öneririm herkese. 24 Alacaksan pek bilgi veremem.

Ve yerinde olsam 27 alırdım çünkü 1 kere alacağın bir şey sonuçta almışken güzelini al.

Peki şey sormak istiyorum benim laptopta hem hdmi desteği hemde display port desteği var sanırım display ile bağlarsam 165 hz alabilirmişim görüntüyü. Bu doğru mu?
Mini display portu ile (sanırım type-c portu) 8k60fps 4k120fps ve 1080p360fps alabilirsiniz. Yani sorun yaşamazsınız. HDMI sürümü hakkında bilgi alamadım. En kötü ihtimal sürümü 1.4'tür bu da 1080p144hz'ye tekabül eder. 2.0 ise 165Hz'yi rahatlıkla alırsın.

Ben olsam bunu alardım o Asus'u almak yerine. Ayaklık benim için çok önemli. Aşırı rahat bir şey. Kuzenimde G3 var onun ayaklığı misal harika. Onun gibi bir ayaklığa sahip cihaz almalısın. LG'nin IPS monitörlerinde görüntü ve renkler çok kalitelidir.

Geri
Yukarı