ASUS TUF Gaming VG249Q1A alınır mı?

Bütçe
En fazla 5500

ilkay kalfa

Picopat
Daha fazla  
Monitör
Asus tuf gaming vg249q1a
Eski monitörüm bozuldu yeni bir fiyat performans monitör almayı düşünüyorum. Birkaç model araştırdım. Casper Excalibur 200 Hz monitör bunda çok ghosting olur diyorlar. Lenovo Legion Y27-30 bu da 6000 TL ama 0,5 ms dediğine bakmayın FreeSync ve HDR10'u kapatman gerekiyormuş o şekilde 0,5 ms oluyormuş yoksa 5-6 ms oluyormuş. Lenovo G24-20 pek araştırmadım ama bunada iyi diyorlar. ASUS TUF Gaming VG249Q1A bunada iyi diyorlar hangisini almalıyım ya da sizin bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski monitörüm bozuldu yeni bir fiyat performans monitör almayı düşünüyorum. Birkaç model araştırdım. Casper Excalibur 200 Hz monitör bunda çok ghosting olur diyorlar. Lenovo Legion Y27-30 bu da 6000 TL ama 0,5 ms dediğine bakmayın FreeSync ve HDR10'u kapatman gerekiyormuş o şekilde 0,5 ms oluyormuş yoksa 5-6 ms oluyormuş. Lenovo G24-20 pek araştırmadım ama bunada iyi diyorlar. ASUS TUF Gaming VG249Q1A bunada iyi diyorlar hangisini almalıyım ya da sizin bir öneriniz var mı?

Ben 27 inç aldım daha geçenlerde ve oldukça memnunum şu ana kadar ölü piksel sorunum olmadı 3-4 gündür kullanıyorum ve menmunum herkesin görüşüne saygı duyarım fakat alınır hocam alınmaz yorumlarına katılmıyorum. Aldığım model ve özellikleri. 🤙

tam olarak bu konuyu açacaktım bende, yeni bir mönitör arıyordum bende asus tuf ve msi arasında kaldım bütçe olarak 15e kadar gözden çıkardım, genelde hikayeli oyunlar oynuyorum ama ranked girdiğim oyunlarda oluyor o sebeple alırken iyi bişey almak istiyorum. kaç gündür deli gibi araştırmalara girdim 2k 165 hz 27 inç ips panel monitör arıyorum genelde minimum özellik olarak 2 model arasında kaldım önerisi olan olursa çok sevinirim.

asus olan

msi olan

Tam olarak bu konuyu açacaktım bende, yeni bir monitör arıyordum bende ASUS TUF ve MSI arasında kaldım. Bütçe olarak 15e kadar gözden çıkardım, genelde hikayeli oyunlar oynuyorum ama ranked girdiğim oyunlarda oluyor o sebeple alırken iyi bir şey almak istiyorum. Kaç gündür deli gibi araştırmalara girdim 2K 165 Hz 27 inç IPS panel monitör arıyorum genelde minimum özellik olarak 2 model arasında kaldım. Önerisi olan olursa çok sevinirim.

ASUS olan.

MSI olan.

Buradan ürünü inceleyebilirsin ben ASUS kullanıyorum zaten yıllardır ASUS olanı kullanıyorum ben menmunum tavsiye ederim bu fiyata fiyatına göre en iyi monitor bence ASUS. ✍️

Geri
Yukarı