ASUS TUF Gaming VG249Q1A monitör deneyimi

Bir sıkıntı göremedim ben de olay sizi rahatsız edip etmemesi. Ayrıca videonun kalitesi kötü, telefon kamerası ile ortalama bir çekimde sağlıklı sonuçlar elde etmek zor. Malum insan gözü gerçek dünyayı kareler şeklinde görmüyor.

Hayır sizdeki IPS panel versiyonu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de VA panel var. Aşağı yukarı böyle. Farklı modeller kullanıyoruz tabii ama oyunlarda vesaire memnunum epey. Renkleri kalibre etmek çok fark ettiriyormuş onu gördüm. Overshoot limitine dayanana kadar da overdrive ayarı yapınca tadından yenmedi. Memnunsanız sorun yok.

Bende de VA panel var. Aşağı yukarı böyle. Farklı modeller kullanıyoruz tabii ama oyunlarda vesaire memnunum epey. Renkleri kalibre etmek çok fark ettiriyormuş onu gördüm. Overshoot limitine dayanana kadar da OverDrive ayarı yapınca tadından yenmedi. Memnunsanız sorun yok.

Neredeyse yok ghosting memnunum şu an.

Ayrıca "bakıver" diye emir kipi kullanma. Bakabilirsin yaz. Az medeni olmayı öğren. Taş devrindeki taşlardan olma. Abi tavsiyesi.
Gerçek hayatta fikirlerine değer verilmemiş sanırım ki burada 4 senede 10.000 mesajın var.
Abi tavsiyesi, az dışarı çık.
Şov yapacağına konu sahibi istediğin videoyu atmış, git ve yardım et.

Yeni konular

Geri
Yukarı