ASUS TUF Gaming VG249Q1A Monitörün altında kırmızı çizgi var

• Konuyu başlatan Ogsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 248

Ogsi

Picopat
Daha fazla  
Monitörün altında kırmızı çizgi var. Hz değiştirdim yine bir şey olmadı 1,2 gün önce monitörün ayarlarından monitörü 165 Hz yaptım monitörü alalı 1 yıldan fazla oldu bu zamana kadar Full 144 kullandım kabloyu daha sert ittim daha iyi otursun diye yine fayda etmedi ne yapabilirim?

Monitör: ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23, 8” 1ms 165H
1704306453224.png

Son düzenleme:
Monitörün altında kırmızı çizgi var. Hz değiştirdim yine bir şey olmadı 1,2 gün önce monitörün ayarlarından monitörü 165 Hz yaptım monitörü alalı 1 yıldan fazla oldu bu zamana kadar Full 144 kullandım kabloyu daha sert ittim daha iyi otursun diye yine fayda etmedi ne yapabilirim?

Monitör: ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23, 8” 1ms 165h.

Fotoğraf gösterme şansınız var mı daha iyi bilgi veririz.

Hocam kusura bakmayın internetim gitti siz bir monitöre darbe falan oldu mu olmadıysa aşırı sıcak oldu mu eğer yoksa kablo değiştirin eğer olmadıysa garantiye yollayın.
sıcak olduğundan sanmıyorum ama birkaç defa top çarptı küçük plastik bir şey ondan olabilir mi bilmiyorum

Elimde şu an kablo yok. İnternette baktım bunun gibi sorun yaşayan insanlarda var, onlar galiba çözmüşlerde bende denedim ama olmadı.

Maalesef garantiye yollayın.

Elimde şu an kablo yok. İnternette baktım bunun gibi sorun yaşayan insanlarda var, onlar galiba çözmüşlerde bende denedim ama olmadı.

Hocam Streamlabs'i biliyor musunuz? Bir şey soracağım da onunla da ilgili sorunum var kimse cevaplamadım.

Sorun hocam bakayım fazla bilgim yok ama kırmayalım sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı