ASUS TUF Gaming VG249Q3A 180Hz alınır mı?

ASUS'da 180Hz sınırsızken Lenovo'da 3dk diye biliyorum.

Ve son olarak laptopumun kendi Hz değeri 144, bu ASUS monitöre bağlıyorum 144Hz artık bana kasıyor gibi geliyor 180Hz sonrası.

Evet Lenovo sadece 30 dakikalık bir kullanım sunuyormuş, ben de tercihimi ASUS'tan yana yapacağım. Teşekkür ederim

Pişman olmayacaksın şimdiden hayırlı olsun:)

Aldım bugün, ilk izlenim olarak çok memnunum.

Bir güncelleme yapayım, dün akşam oynarken siyah ışıkta bir yeşil piksel hatası olduğunu fark ettim. Alırken yoktu, panelden kaynaklı olacağını söyledi vatan yetkili servisi. Servise gönderdim bugün, yine bilgilendirme yaparım.

Aldım bugün, ilk izlenim olarak çok memnunum.

Bir güncelleme yapayım, dün akşam oynarken siyah ışıkta bir yeşil piksel hatası olduğunu fark ettim. Alırken yoktu, panelden kaynaklı olacağını söyledi vatan yetkili servisi. Servise gönderdim bugün, yine bilgilendirme yaparım.

Tekrar bir güncelleme yapayım, servis ürünün bir problemi olmadığını “3 piksel” şartı olduğunu söyleyerek geri yolladı. Ben de ürünün ayıplı olduğunu söyleyerek Vatan Bilgisayar'la haşin bir tartışmaya girdim. Tekrar servise yolladılar, yine sizi bilgilendiririm. Ama bence bu markaya bulaşmayın. Ben Samsung G4 240 Hz aldım umarım o iyi gelir.

Dosya Ekleri

• IMG_2747.jpeg
    IMG_2747.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı