ASUS TUF GAMING VG24VQ vs MSI OPTIX MAG241CR

Euphony

Centipat

Bu iki monitör arasında kaldım. ASUS daha uygun ve açıkcası bütçem de o kadar. Ancak eğer MSI gerçekten daha iyiyse bütçemi zorlayıp onu almayı düşünüyorum. Daha önce çok kötü bir monitör kullanıyordum. İkisi de benim için oldukça iyi ancak almışken hangisini almam lazım bu konuda kararsızım. 23.6 inç sizce yeterli midir? Daha önce 15.6 inç Laptop kullanıyordum.

Asus da Freesync desteği mevcut. Ekran kartı 10 veya 20 serisinden bir model ise gsync desteğini aktif edebiliyorsun haberin olsun. Ayrıca 23.6'' gayet ideal 24'' 24.5'' üstü rekabetçi oyun oynamak için uygun değil.

Bu ikisinden sen benim yerime olsan hangisini alırdın?
2070S için gsync veya freesync desteği mevcut bir monitör alman daha iyi olacaktır. Bu arada göstermiş olduğun iki modelde de freesync desteği mevcut. Önemli olan 144Hz, 1ms, 23.6''-24.5'' bunlara dikkat etmelisin gerisi bütçeye göre değişiyor.

MSI'ın ne fazlası var bu attığım asus tuf'dan? Hani görünüşe göre karar verdiysen evet MSI daha güzel duruyor ama ne yazık ki bütçemi çok zorlamam gerek onu alabilmek için. :D

MAG27CQ kullandığım ve memnun olduğum için MSI tercih ederdim ama en iyisi canlı test etmek, kağıt üzerinden bir yere kadar, sonuçta ekran kartı değil monitör alıyorsun, imkan varsa mağazada ya da E-Spor Cafe' lerde.

MSI'ın ne fazlası var bu attığım asus tuf'dan? Hani görünüşe göre karar verdiysen evet MSI daha güzel duruyor ama ne yazık ki bütçemi çok zorlamam gerek onu alabilmek için. :D
Asus'un TUF serisi daha çok bütçeye uygun f/p ürünler piyasaya çıkarıyor. Yani ne ROG serisi kadar malzeme kalitesi var ne de MSİ kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı