ASUS TUF Gaming VG24vqr 23,6 alınır mı?

• Konuyu başlatan SqueS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 13B
Bu fiyata daha iyi bir alternatifin yok. Sadece oyun oynayacağım dersen TFT panel de tercih edebilirsin ama ben hem film izleyeceğim hem oyun oynayacağım kaliteli ekran olsun dersen bence fiyat performansta iyi panel. Sadece siyahlarda sorun yaşıyorsun.

Teşekkür ederim hocam genelde oyun oynuyorum sadece.

Oyun oynuyorsan siyahlar senin için önemli değil IPS'e yönelmene gerek yok. TF veya VA panel almalısın. Bütçene göre tercih yapabilirsin. TF panellerde gecikme daha düşük olabiliyor. Attığın monitör güzel tavsiye ederim.

Oyun oynuyorsan siyahlar senin için önemli değil IPS'e yönelmene gerek yok. TF veya VA panel almalısın. Bütçene göre tercih yapabilirsin. TF panellerde gecikme daha düşük olabiliyor. Attığın monitör güzel tavsiye ederim.

Alıcı yorumlarına baktığımda ghosting iz bırakma vs var denmiş ama hocam bilemedim ne yapsam.

Hocam bu nasıldır?

Tavsiye etmem. Amazon zaten gayet iyi bir satıcı herhangi bir sorun yaşarsanız direkt Amazon çözecektir. Dolayısıyla çok güzel bir 3'lü yakalamışsınız.
Satıcı Amazon
Ürün ASUS TUF
Ve kaliteli ürün kafanızı çok kurcalamanıza gerek yok. Yerine gösterdiğiniz ürün emin olun alacağınız üründen daha iyi değil. Sadece pivot özelliği günümüzde 400 lira üstüne para vermek demek. İlk seçenek daha mantıklı sorun olursa Amazon çözecektir.

Tavsiye etmem. Amazon zaten gayet iyi bir satıcı herhangi bir sorun yaşarsanız direkt Amazon çözecektir. Dolayısıyla çok güzel bir 3'lü yakalamışsınız.
Satıcı Amazon.
Ürün ASUS TUF.
Ve kaliteli ürün kafanızı çok kurcalamanıza gerek yok. Yerine gösterdiğiniz ürün emin olun alacağınız üründen daha iyi değil. Sadece pivot özelliği günümüzde 400 lira üstüne para vermek demek. İlk seçenek daha mantıklı sorun olursa Amazon çözecektir.

Teşekkürler hocam.

Merak etmeyin sorun olmaz. Va panellerde ghosting IPS panellerde ışık sızması olabilir. İade edersiniz. Dediğim gibi arkadaşta vardı testlerde çok az ghosting vardı ama biz anlayamadık valla.

Yeni konular

Geri
Yukarı