ASUS TUF Gaming VG27AQ alınır mı?

yoshitsune

Kilopat
12.000'den düşmüş fiyatı. G27Q alacaktım ancak fiyat farkına değer mi bilemedim.

@Sad Frog @ardacanci

Son düzenleme:
Alınır IPS olması ve 165 Hertz olması gayet iyi ghosting problemi büyük ihtimalle olmaz IPS olduğu için yalnız şunu da eklemek istiyorum PC hocasının bir videosu herkes bu monitörü soruyor tarzı bir başlığı var o monitörede bakabilirsiniz ASUS kadar güvenilir bir makra değil ama F/P olarak hem 5 bin lira hem de 240 Hertz 27 inc IPS bir bakabilirsiniz.

Alınır IPS olması ve 165 Hertz olması gayet iyi ghosting problemi büyük ihtimalle olmaz IPS olduğu için yalnız şunu da eklemek istiyorum PC hocasının bir videosu herkes bu monitörü soruyor tarzı bir başlığı var o monitörede bakabilirsiniz ASUS kadar güvenilir bir makra değil ama F/P olarak hem 5 bin lira hem de 240 Hertz 27 inc IPS bir bakabilirsiniz.

Hz değerleri önemli değil benim için. QHD olması şart. G27Q ile fiyat farkına değer mi?

12.000'den düşmüş fiyatı. G27Q alacaktım ancak fiyat farkına değer mi bilemedim.

@Sad Frog @ardacanci

Pivot olması sizin için önemliyse değer.

@Sad Frog @ardacanci

Bu fiyata başka pivot 2K 144Hz monitör bir HP X27Q var. Ama onun da overshoot'u biraz daha fazla Asus'a göre. O yüzden Asus en iyi seçenek denebilir. İsterseniz RTINGS'den karşılaştırmasına da bakabilirsiniz bu iki monitörün.

Geri
Yukarı