ASUS TUF Gaming VG27AQML1A vs Gigabyte M27Q X vs MSI G274QPX

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Selamlar arkadaşlar,

Bir arkadaşım için 27 inç, 2K ve IPS olacak şekilde monitör bakıyoruz. 3 seçenek arasında kaldık. Modelleri aşağıda görebilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz ya da almamızı önerdiğiniz bir monitör varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Bunlar dışında farklı bir öneriniz varsa da yorum bırakabilirsiniz.

Teşekkürler.

Asus TUF Gaming VG27AQML1A - MSI G274QPX - Gigabyte M27Q X Karşılaştırması - Epey

Ben de aynı ürünler arasında kaldım. Tuf'ı neden elediniz acaba?
Hocam TUF serisininden olan bir modeli ben kendim kullanıyorum Asus Tuf Vg27AQZ moodeli.
Monitörden memnunum fakat renk doygunluğu açısından diğer modelleri tekno marketlerde görme şansım olmuştu ve biraz daha hoşuma gitti. Parlaklığı ve görüntü kalitesi bir tık daha iyi geldi bana. 3 monitörden illa biri alınacak sonuçta birbirine çok yakın özellikteler ama dediğim yönleriyle şuan tercih yapacak olsam MSI veya Gigabyte yönelirdim.

Hocam TUF serisininden olan bir modeli ben kendim kullanıyorum Asus Tuf Vg27AQZ moodeli.
Monitörden memnunum fakat renk doygunluğu açısından diğer modelleri tekno marketlerde görme şansım olmuştu ve biraz daha hoşuma gitti. Parlaklığı ve görüntü kalitesi bir tık daha iyi geldi bana. 3 monitörden illa biri alınacak sonuçta birbirine çok yakın özellikteler ama dediğim yönleriyle şuan tercih yapacak olsam MSI veya Gigabyte yönelirdim.
Peki MSI ve Gigabyte arasında bir tercih yaparsanız?

Yeni konular

Geri
Yukarı