ASUS TUF Gaming VG27WQ vs MSI Optix MAG272CQR

Hangisi?

• ASUS TUF Gaming VG27WQ

Oy: 13 61,9%
  • MSI Optix MAG272CQR

Oy: 8 38,1%

• Oy verenlerin toplamı
    21
  • Anket kapandı .

Pro'tista

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhabalar, bu iki ürün arasında kaldım ama MSI almaktan yanayım. Yeni çıkmış olduklarından karşılaştırma örnekleri de yok.

Hangisini önerirsiniz?

Ayrıca Kavisli VA panel vs Düz IPS panel arasında neden, neyi seçerdiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, bu iki ürün arasında kaldım ama MSI almaktan yanayım. Yeni çıkmış olduklarından karşılaştırma örnekleri de yok.

Hangisini önerirsiniz?

Ayrıca Kavisli VA panel vs Düz IPS panel arasında neden, neyi seçerdiniz?

Şimdiden teşekkürler.
Ben olsam düz IPS seçerdim.

Birisi 1080P biri 2K hocam aralarında fark çok 1080P için 27" çok fazla olabiliyor. Kaldı ki aralarında hatırı sayılır bir fiyat farkı var. Öncelikle ne kadar bütçeniz var önemli olan bu.

Birisi 1080P biri 2K hocam aralarında fark çok 1080P için 27" çok fazla olabiliyor. Kaldı ki aralarında hatırı sayılır bir fiyat farkı var. Öncelikle ne kadar bütçeniz var önemli olan bu.
Evet bu iki ürün aynı segmentte ürünler değiller. Karşılaştırmak yanlış olur. Burdaki seçim MSI çok net.

Hocam 2 ürün de 2K çözünürlükte ekranlara sahip.

Hocam 2 ürün de 2K çözünürlükte ekranlara sahip.

Haklısınız hocam ilk aratınca bir alt modeli çıkmış. O zaman ben Asusu tercih ederim yeni çıkan freeSync premium içeriyor.

ASUS tek atar krit vurabilir hatta öyle deyim.🙂
Merhabalar, öncelikle ben o kadar bir fark olacağını düşünmüyorum. Yabancı sitelerden de araştırdım 2 monitörü. MSI 'ın ürünü de çok kaliteli, zaten Technopat Youtube 'da incelemesi mevcut. Bu konuyu açmakdaki amacım insanlar neyi seçerdi? ve seçimin sebebi ne olurdu?

Geri
Yukarı