ASUS TUF Gaming VG27WQ1B alınır mı?

HDR da var, bedava.

bu iki karşılaştırma kafamı karıştırdı ikisi de aynı fiyat sayılır odyssey g5i aldım iade ettim ölü pikselden dolayı, şimdi tekrar aynısnı mı almalı yoksa asusu mu tercih etmeliyim onu düşünüyorum

ASUS:2700
SAMSUNG:2500 TL

Seçtiğiniz monitör modellerini internete "şikayet, sorun" diye hem Türkçe hem İngilizce aratıp şikayetlere bakmanızı öneririm. Olası kronik sorunlar bu şekilde öğrenilebilir. Bu arada Gamepower'a şans vermeyi düşünmeyin bile bence.

300 cdm ile 250 arasında pek fark yoktur bence siz memnun musunuz 300 cdm den?
Evet, karanlık/aydınlık ortamlarda hiç daha parlak olsaymış dedirtmedi. Ki ben zamanında yine Samsung'un 27 inç 2K 144Hz modelini G5'in şimdiki fiyatının biraz altına aldım, G5 bu fiyatta olsaydı almazdım 😁

bu iki karşılaştırma kafamı karıştırdı ikisi de aynı fiyat sayılır odyssey g5i aldım iade ettim ölü pikselden dolayı, şimdi tekrar aynısnı mı almalı yoksa asusu mu tercih etmeliyim onu düşünüyorum

ASUS:2700
SAMSUNG:2500 TL
Tamamen size kalmış, Asus'da da ölü piksel çıkma ihtimali var ve artık birkaç ölü piksel standart haline geldi gibi.

30 gün iade günü var ölü pixel çıkarsa iade ederim asus almaya karar verdi 2700tlye ,birtek 250cdm düşündürdü oda önemli değil diyor herkes.

Geri
Yukarı