ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR alınır mı?

1Fatih0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben.
ASUS TUF Gaming VG32VQ1Br 31.5" 165Hz 1ms (HDMI + display) FreeSync WQHD monitörunu alacağım. Sistemim 4060 Ti 16 GB, 5 5600, 650W bir sıkıntı olur mu? Bir de monitoru değerlendirirsiniz sevinirim.

Ölü piksel sorunları, görüntü kalitesinin tatmin etmemesi ve sancılı değişim süreci. Ben 5 adet ölü piksel ile karşılaşmıştım değişim yapmam 1 aydan fazla sürdü. Teknik servis 5'ten fazla ölü piksel olduğunda değişim kabul ediyor.

Ölü piksel sorunları, görüntü kalitesinin tatmin etmemesi ve sancılı değişim süreci. Ben 5 adet ölü piksel ile karşılaşmıştım değişim yapmam 1 aydan fazla sürdü. Teknik servis 5'ten fazla ölü piksel olduğunda değişim kabul ediyor.
Onerecegin 2k 1.7 milyar renkli bir monitör varmı vede 16.7 milyon renkle 1.7 milyar renk arasında cokmu fark var hikayeli oyunlar oynayacağım

Onerecegin 2K 1.7 milyar renkli bir monitör var mı ve de 16.7 milyon renkle 1.7 milyar renk arasında cokmu fark var hikayeli oyunlar oynayacağım.

Maalesef öneri yapamayacağım şu an ASUS monitör kullanıyorum. Diğer monitörler nasıldır bilemem kullanmadım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı