ASUS TUF Gaming vs Casper Excalibur

Furkan Byndr

Hectopat
Daha fazla  
Casper Excalibur.

ASUS TUF Gaming.

Hangisi daha iyi hocalarım yardımcı olur musunuz?

Casper Excalibur.

ASUS TUF Gaming.

Casper'den uzak durun.

Casper Excalibur.

ASUS TUF Gaming.

Acer Nitro 5 AN515-57 NH.QELEY.005 i5-11400H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe i5 12. nesil olanı vardı ama zamlanmış sanırım.

Ne 1650 bulunan Casper alınır ne de 2050 bulunan ASUS TUF alınmaz. Çıkabileceğiniz maksimum bütçe ve kullanım amacınız nedir?

Ne 1650 bulunan Casper alınır ne de 2050 bulunan ASUS TUF alınmaz. Çıkabileceğiniz maksimum bütçe ve kullanım amacınız nedir?

Hocam maksimum bütçe 15-17 aralığı video cart curt bir de Valorant CS:GO GTA 5 gibi oyunlar, aşırı üst düzey oyun oynamayacagim için bunları düşündüm.

Hocam maksimum bütçe 15-17 aralığı video cart curt bir de Valorant CS:GO GTA 5 gibi oyunlar, aşırı üst düzey oyun oynamayacagim için bunları düşündüm.

En mantıklı model bu bütçe içinde;

12500H ve 95W 3050 Ti ikilisi gayet iyi. 8 GB RAM daha eklersiniz ve uzun yıllar kullanırsınız.

En mantıklı model bu bütçe içinde;

12500H ve 95W 3050 Ti ikilisi gayet iyi. 8 GB RAM daha eklersiniz ve uzun yıllar kullanırsınız.
Biraz bakındım bu cihaz çok mantıklı duruyor. Ram eklemesi bence de gerekir alınca.

Kararınızı etkilemesin, zaten bu bütçede çoğu cihaz aynı ancak 512GB SSD yetersiz kalabilir. Uzun vadede eliniz bollaşınca onu da yükseltebilirsiniz. Veya boş slot varsa ekleme yapabilirsiniz.

Biraz bakındım bu cihaz çok mantıklı duruyor. RAM eklemesi bence de gerekir alınca.

Kararınızı etkilemesin, zaten bu bütçede çoğu cihaz aynı ancak 512 GB SSD yetersiz kalabilir. Uzun vadede eliniz bollaşınca onu da yükseltebilirsiniz. Veya boş slot varsa ekleme yapabilirsiniz.

Dolu olan slot dışında boş olarak PCI-e 3.0 slot daha bulunuyor, isterse ekleme yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı