ASUS TUF Gaming'e 2 SSD takılabilir mi?

excaliburrr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım şu;
Bunda bir tane SSD var ama 256 GB olduğu için yetmiyor. Ben de hard disk takmak istemediğimden 2 tane SSD takmak istiyorum. Acaba iki tane SSD takabilir miyim ve içindeki SSD'nin hangi tür olduğunu nasıl öğrenebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızda bulunan SSD büyük ihtimalle M.2. Sitesinde HDD yuvası olduğu belirtilmiş. Buraya SATA SSD alıp takabilirsiniz.

Cihazınızda bulunan SSD büyük ihtimalle m.2. sitesinde HDD yuvası olduğu belirtilmiş. Buraya SATA SSD alıp takabilirsiniz.

Cihazınızda bulunan SSD büyük ihtimalle m.2. sitesinde HDD yuvası olduğu belirtilmiş. Buraya SATA SSD alıp takabilirsiniz.

Burada özelliklerinde 144 Hz ekran yenileme hızı var da benim bilgisayarda 60 Hz yenileme hızı var acaba farklı cihazlar olabilir mi?
Burada özelliklerinde 144 Hz ekran yenileme hızı var da benim bilgisayarda 60 Hz yenileme hızı var acaba farklı cihazlar olabilir mi?

He 60 Hz seçeneğini de gördüm kusura bakmayın.

İhtimali var. Farklı bir ekran kullanmış olabilirler. Ya da farklı bir versiyonu da olabilir. Anakart olarak farklı olduklarını zannetmiyorum.

İçinde SATA SSD var içine bakabilirsin belki M.2 slotu vardı yoksa CD okuyucusuna takarsın.

CD okuyucusuna sta takarsın bu arada SSD NVMe miş.

CD okuyucu yok ne yapabilirim?
İhtimali var. Farklı bir ekran kullanmış olabilirler. Ya da farklı bir versiyonu da olabilir. Anakart olarak farklı olduklarını zannetmiyorum.

Teşekkür ederim.
Öğrenmek için HWiNFO kullanabilirsin. Ekstra SSD de takılabilir ayrıca.

Teşekkürler.

Zaten attığım sitede de 60 Hz olanı var. Diğer versiyonu 144 Hz olarak var gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı