ASUS TUF GT 501 dikey ekran kartı takma

Arantheim

Kilopat
Yer
Ataşehir , İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makina Ressamlığı
ASUS TUF GT 501 kasa aldım, elimde de Color Master vertical parçası mevcut, ancak sorun şu bu parçayı takmam için kasanın arkasındaki boşlukların demirlerini kesmem gerekiyor ve ben de kesmek istemiyorum. Kasanın kendi dikey ekran kartı takma bölgesi de mevcut ona tattım Color master'ın uzatıcısı ile bu seferde PCI Express'in boyu yetmedi 1. Slot için. İnternet de bayağı bir baktım bu ara kablo boyutları yazmıyor. Şimdi ya PCI Express takabilmek için kasanın arkasındaki demirleri keseceğim ya da elimdeki PCI Express'den daha uzun bir parça alacağım? Sizce ne yapayım?

Şu an elimdeki PCI Express kablosundan uzununu bulsam alacağım :) bulamadım ve uzunlukları yazmıyor hiçbir yerde bilen birisi varsa ve yazarsa sevinirim :)

Bende de aynı kasa var bende dikey ekran kartı yerine takmak istiyorum Cooler Master'ın 30Cm'lik PCI-e kablosu var şu an siz ne yaptınız 30Cm'lik yeter mi sizce.

Bende de aynı kasa var bende dikey ekran kartı yerine takmak istiyorum Cooler Master'ın 30Cm'lik PCI-e kablosu var şu an siz ne yaptınız 30Cm'lik yeter mi sizce.
Bende 20 lik vardı yetmiyordu 1. Slota o yüzden vazgeçtim sattım aparatı şuan normal yatay kullanıyorum 🤣🤣

Elimde satılık 30cm Cooler Master V2 model kablo var. İlgilenirseniz özelden yazabilirsiniz.

@Jıjoe hocam bende 30cm var uzun bile geldi. 20cm çok rahat yeter diye düşünüyorum.

Eyvallah artık gerek yok. Eskiden görüntü olsun diye istiyordum ama, dikey aparat aldım bir süre kullandım performans sorunu oldu direk sattım. Gereksiz geliyor bana artık RGB'ler dikey kart takmak falan 🙃🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı