ASUS TUF GT501 kasa fan bağlantısı nasıl yapılır?

1Uğurk

Centipat
ASUS GT501 kasa fan bağlantıları nasıl yapılır, hiçbir bilgim yok. Biri bana baştan anlatırsa çok sevinirim, önde 3 tane RGB fan var, onlar 3>1 yapmışlar. Onu da kontrolcüye takmışlar ama anladığım kadarıyla kontrolcünün kablosu erkek, takacağım bir yer yok. Nereye takacağımı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Galiba kontrolcüyü de söküp yazılımdan halledebilirim.
O kontrolcü fan hızı için mi RGB için mi?
Bir diğer bağlantı var, Molex o galiba PSU ya bağlanacak ama bu sefer tam devirde dönüyormuş, başka nereye bağlayabilirim? Detaylı bir şekilde anlatıp yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bu kasayı yeni satın aldım rgb kontrolü yapabiliyorum fakat kasanın fan hızları yavaşlatamıyorum.
Bende benzer bir sorun yaşıyorum, bir çözüm bulabildiniz mi ?

ASUS GT501 kasa fan bağlantıları nasıl yapılır, hiçbir bilgim yok. Biri bana baştan anlatırsa çok sevinirim, önde 3 tane RGB fan var, onlar 3>1 yapmışlar. Onu da kontrolcüye takmışlar ama anladığım kadarıyla kontrolcünün kablosu erkek, takacağım bir yer yok. Nereye takacağımı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Galiba kontrolcüyü de söküp yazılımdan halledebilirim.
O kontrolcü fan hızı için mi RGB için mi?
Bir diğer bağlantı var, Molex o galiba PSU ya bağlanacak ama bu sefer tam devirde dönüyormuş, başka nereye bağlayabilirim? Detaylı bir şekilde anlatıp yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
Aynı kasaya sahibim ön fanlar tam devirde çalışıyor, bir türlü rpm kontrol edemedim. Nasıl çözdüğünü anlatabilir misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı