ASUS TUF GT501 white Edition incelemesi

Arkadaşlar bu kasayı kendi imkanlarımla incelemeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kasa gerçekten çok güzel bir kasa. Sağlamlığı olsun, görüntüsü olsun. Üzerinde birisi 140 mm, diğerleri 120 mm olmak üzere 4 tane fan var. Kasa 4 alaşımdan oluşma.
Umarım beğenirsiniz. Buradan Hera Bilişime'de teşekkür ediyorum ilgilenmelerinden dolayı.

Gelecek ay tarım işlerine de başlayacağım memlekette.
Sanırım parayla alacağım ilk şeyler arasına bu kasa girer.
Sadece Asus FanBoy'u olmama bile yeter 😍.

Ayrıca videoda da içini detaylıca göstermişsiniz.
Tanıtım videosunda bile bu kadar yok.
Teşekkürler.

Gelecek ay tarım işlerine de başlayacağım memlekette.
Sanırım parayla alacağım ilk şeyler arasına bu kasa girer.
Sadece ASUS Fanboy'u olmama bile yeter 😍.

Ayrıca videoda da içini detaylıca göstermişsiniz.
Tanıtım videosunda bile bu kadar yok.
Teşekkürler.

Birşey değil.
Soruları olanları cevaplayabilirim.

Birşey değil.
Soruları olanları cevaplayabilirim.

Arkadaşım için uzun zamandır üst tarafı 360mm destekleyen kasa arıyorduk. 2 gündür her yerde bu kasayı araştırıyoruz. Videonuzu YouTube'tan izlemiştim bugün Technopat'tan araştırma yaparken burada da görünce elinize sağlık demek istedim :). Soruya gelince;

Kasanın ARGB fanları için illa ASUS anakarta ihtiyaç yok değil mi? Başka anakartlar ile de ARGB'ler kontrol edilebilir.

Rengi siyah olan mı beyaz olan mı daha güzel duruyor? Bu biraz öznel bir soru herkese göre değişir ama. Arkadaşım beyaz olanın daha güzel olduğunu söylüyor ben ise siyah olanın ışıkları daha iyi belli edeceğini düşündüğüm için siyahın daha güzel olduğunu iddia ediyorum :D. Sizce beyaz mı siyah mı ışıkları daha iyi belli ediyor? Keşke siyah alsaydım dediğiniz oldu mu?

Bir de mümkünse içinde sistem varken, ARGB'ler çalışırken birkaç fotoğraf atabilir misiniz :) ?

Arkadaşım için uzun zamandır üst tarafı 360mm destekleyen kasa arıyorduk. 2 gündür her yerde bu kasayı araştırıyoruz. Videonuzu YouTube'tan izlemiştim bugün Technopat'tan araştırma yaparken burada da görünce elinize sağlık demek istedim :). Soruya gelince;

Kasanın ARGB fanları için illa ASUS anakarta ihtiyaç yok değil mi? Başka anakartlar ile de ARGB'ler kontrol edilebilir.

Rengi siyah olan mı beyaz olan mı daha güzel duruyor? Bu biraz öznel bir soru herkese göre değişir ama. Arkadaşım beyaz olanın daha güzel olduğunu söylüyor ben ise siyah olanın ışıkları daha iyi belli edeceğini düşündüğüm için siyahın daha güzel olduğunu iddia ediyorum :D. Sizce beyaz mı siyah mı ışıkları daha iyi belli ediyor? Keşke siyah alsaydım dediğiniz oldu mu?

Bir de mümkünse içinde sistem varken, ARGB'ler çalışırken birkaç fotoğraf atabilir misiniz :) ?

Başka marka anakart ile kontrol edilebiliyor. Beyaz daha iyi bence. Işıkları fazla güçlü olduğu için beyazda da çok iyi bir sonuç veriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20201215_204035.jpg
    IMG_20201215_204035.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 46

Geri
Yukarı