ASUS TUF GTX 1660 Ti vs. TUF 3 GTX 1660 Ti

erenaslanturg

Femtopat
Merhabalar, ben Vatan Bilgisayar'dan sistem topladım. ASUS TUF 1660 Ti aldım çok iyi bir fiyata stok sonu olduğu için. Fakat evde araştırdığımda bayağı bir meşhur olduğunu gördüm, çok ısınıyormuş. Bunun yerine TUF3 1660 Ti alacağım; onda 3 fan var ve bakır ısı borularına sahip. Kullanan var mı acaba? Beni bilgilendirirse çok sevinirim. Bir sorunu var mıdır acaba?

Merhabalar, ben Vatan Bilgisayar'dan sistem topladım. ASUS TUF 1660 Ti aldım çok iyi bir fiyata stok sonu olduğu için. Fakat evde araştırdığımda bayağı bir meşhur olduğunu gördüm, çok ısınıyormuş. Bunun yerine TUF3 1660 Ti alacağım; onda 3 fan var ve bakır ısı borularına sahip. Kullanan var mı acaba? Beni bilgilendirirse çok sevinirim. Bir sorunu var mıdır acaba?

TUF Evo serisi olmayanlar çok ısınıyor. Normal TUF değil TUF Evo alın alacaksanız.

ASUS TUF GTX 1660 Ti için Evo versiyon yapılmadı. Super modellerinde güncellemeye gidildi ama bu seri öylece bırakıldı.

Evet, zaten 1660 Ti için var demedim, dikkat ederseniz XXXX yazıyor arkadaş zaten görmüştür olmadığını ASUS'un sitesinden ama dediğiniz gibi 1660 Ti Evo yok desem daha iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı