ASUS TUF GTX 1660s vs Dual GTX 1660S

İkinci eli 3500'den falan satılıyor sıfır olarak alınmaz bu kart. Ayrıca 1660 Super alıyorsanız Hynix RAM'li almaya çalışın çünkü Palit ROM'u atarak 35MH/s alıyorsunuz.

Başlıktan ceza yediğim için cevap veremedim kusura bakmayın. Konuyu madencilik bölümüne açmama rağmen ekran kartı bölümüne taşındı. Mesele "VS" değil burada sadece MH ile ilgili bir soru sordum bu da madencilikle uğraşanların bilebileceği bir şey. Moderatör arkadaş ilk gününde herhalde.

2.el mi alacaksınız ? Sıfır olarak bu paralar verilmez çünkü bu karta.
Sıfır tercih ediyorum. Elimde olmayan bir şeyle karşılaşmak istemem. Para sorun değil hesaplarıma uyuyor bu fiyat.
İkinci eli 3500'den falan satılıyor sıfır olarak alınmaz bu kart. Ayrıca 1660 Super alıyorsanız Hynix RAM'li almaya çalışın çünkü Palit ROM'u atarak 35MH/s alıyorsunuz.
Peki bu iki kart arasında bir fark var mı? 5700 TL civarı olanı alsam 30 MH üstü alır mıyım? Birde hynix olduğunu nereden anlayabilirim? Sağolun.
Bu fiyatlara 6600 veya 2060 almak(NVIDIA zorunlu ise) daha mantıklı.
Teşekkürler MH olarak birbirlerine çok yakınlar fark etmiyor.
Yeni Hynix çipli kartlarda Palit ROM'u artık 35mh vermiyor.
Sağolun bilgi için.
Ayrıca kartı bozuyor, ben denedim patlattım bir tane hatta eski ROM'u atmama rağmen düzelmedi :D Söylemeyi unutmuşum alırken direkt ROM atılmış alın miningci birinden.
Sağolun.

Peki bu iki kart arasında bir fark var mı? 5700 TL civarı olanı alsam 30 MH üstü alır mıyım? Birde hynix olduğunu nereden anlayabilirim? Sağolun.
Hynix olduğunu anlamanızın imkanı yok diye biliyorum, çoğu 1660 Super 32-33 MH verir.
Sıfır tercih ediyorum. Elimde olmayan bir şeyle karşılaşmak istemem. Para sorun değil hesaplarıma uyuyor bu fiyat.
Mining için alacaksanız bu kartın kendini amorti etmesi çok uzun zaman alacak mantıklı bir seçim değil, ikinci el alın yoksa bulaşmayın. İkinci el 9000TL'ye 6800XT veya düz 6800 bulabilirsiniz onlar 63MH veriyor. Sıfır alıp mining yapacaksanız çok zarara girersiniz ikinci el bakın.

Hynix olduğunu anlamanızın imkanı yok diye biliyorum, çoğu 1660 Super 32-33 MH verir.

Mining için alacaksanız bu kartın kendini amorti etmesi çok uzun zaman alacak mantıklı bir seçim değil, ikinci el alın yoksa bulaşmayın. İkinci el 9000TL'ye 6800XT veya düz 6800 bulabilirsiniz onlar 63MH veriyor. Sıfır alıp mining yapacaksanız çok zarara girersiniz ikinci el bakın.
Sağolun hocam. Aynen şu an 20-24 ay sürüyor. İkinci elede hiç sıcak bakamıyorum sağlam mı değil mi...

Yeni konular

Geri
Yukarı