Çözüldü ASUS TUF GTX1650 overclock DirectX error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tekshotmemati

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoaki ayarları yapıyorum fakat oyunlarda DirectX error gibi gibi değişik crash hataları alıyorum.
Bunun nedeni ne olabilir?

Çözüm
Bir de okuduğum bir makalede; aynı sürüm olsa bilr hatta ikisi de aynı markanın ekran kartı olsa bile overclock değerleri birbirini tutmadığı gözlemlenebiliyor. Yani hata almamak için yaptığın değerlerden bir tık düşürüp hata almayana kadar deneyerek senin için doğru olan değeri bulmanı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoaki ayarları yapıyorum fakat oyunlarda DirectX error gibi gibi değişik crash hataları alıyorum.
Bunun nedeni ne olabilir?
Ekran kartınızın Fake GPU olmadığına eminsiniz demi?
(GPU-Z'den bir ekran alıntısı yollarsanız iyi olur)

Bir de okuduğum bir makalede; aynı sürüm olsa bilr hatta ikisi de aynı markanın ekran kartı olsa bile overclock değerleri birbirini tutmadığı gözlemlenebiliyor. Yani hata almamak için yaptığın değerlerden bir tık düşürüp hata almayana kadar deneyerek senin için doğru olan değeri bulmanı öneririm.

Çözüm
Aldığım hata bu.
Oyundan oyuna değişiyor ama genellikle hata bu.

Ekran kartınızın fake GPU olmadığına eminsiniz değil mi?
(GPU-Z'den bir ekran alıntısı yollarsanız iyi olur)

Evet GameGaraj'dan Pollux-3AN aldım özelleştirerek.

cpu-z.png

aldığım hata.png

Geri
Yukarı