ASUS TUF H1 kablosuz alınır mı?

Gapirkont

Kilopat
2 yıldır HyperX Cloud Alpha kullanıyorum. Kulaklıktan memnunum ancak bir değişiklik yapmak istiyorum artık. 1000TL civarı bir bütçem var. Kablosuz kulaklık kullanmak istiyorum, o sebeple aklımda ASUS TUF H1 kablosuz var. Öte yandan da Cloud 2 alasım geliyor. Sizce H1 alınır mı? Cloud 2 veya Alpha ile H1 arasında çok fark var mıdır? Hangisi daha iyidir? (B450 anakart kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla ses kartı pek iyi değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum, dilersen detaylı bilgi de verebilirim. Özetle, benim için tek sorun olan mikrofonun ses kalitesine göre geride kalması.

Edit: ek olarak mikrofon çıkabilir yapıda değil, belki senin için bir etmen değildir fakat ben şuan günlük hayatta, dışarda vesaire kullanamadığım için satıyorum.

Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum, dilersen detaylı bilgi de verebilirim. Özetle, benim için tek sorun olan mikrofonun ses kalitesine göre geride kalması.

Edit: ek olarak mikrofon çıkabilir yapıda değil, belki senin için bir etmen değildir fakat ben şuan günlük hayatta, dışarda vesaire kullanamadığım için satıyorum.
Hocam bassları nasıl kulaklığın?

Hocam bassları nasıl kulaklığın?
Ses konusunda asla sorun yaşamazsınız, varsayılan ayarlar ile bile gayet yeterli bu fiyat bandında bir kablosuz için. Sizi çok rahat tatmin edecektir, ben oyun için (Apex legends) 7.1 denedim fakat daha önce kullanmadığım için rahatsız etti beni. Mikrofonu konusunda incelemelere bakın, onun dışında sorun yaşamazsınız. Ek olarak alma kararı alırsanız aktif olarak sosyalde ikinci el bölümünde satmaktayım. Gerekli iletişimi kurabiliriz ilgilenirseniz.

Geri
Yukarı