ASUS TUF H3 alınır mı?

Yok yine de almasın, 3'te 3 sorun yaşadım firma ile, pek çok konum var bakabilirsiniz.
Şans işi hocam biraz da. Daha kulaklık elime gelmedi gerçi bugün getirecekmiş kargo şirketi. Daha önce monitör alan arkadaşım memnun kalmıştı. Onun referansı ile aldım ben de.

Atılanlardan bu hoşuma gitti. Kullanıyor musun bunu? Birde mikrofonu çıkabilen veya içine girebilen model önerisi olan var mı?
Gün içerisinde gelmesini umuyorum. Ancak bir yorum yapabilmem için biraz kullanmam lazım maalesef.
@217099 Bu arkadaşımız bir konuda Haziran 2020'den beri kullandığından bahsetmiş. Artı ve eksilerini cevaplayabilir misiniz hocam? :)

Tip ve malzeme kalitesi sanki tuf h3'ün daha iyi. Keşke kullanma şansım olsa ikisini. Teşekkürler yorumlarınız için.
Edit: Kimsenin tavsiye etmediği Corsair HS35 model kulaklığı aldım. Umarım Teknopat tanrıları cezalandırmaz beni. Elime ulaşınca yorumlarımı yazarım.

Son düzenleme:
Tip ve malzeme kalitesi sanki TUF h3'ün daha iyi. Keşke kullanma şansım olsa ikisini. Teşekkürler yorumlarınız için.
Edit: Kimsenin tavsiye etmediği Corsair HS35 model kulaklığı aldım. Umarım Technopat tanrıları cezalandırmaz beni. Elime ulaşınca yorumlarımı yazarım.

Hayırlı olsun o zaman.
HS35 model kulaklığı aldım.

Memnun musun? Microfonu nasıl

Kullanmayıp çok bilen arkadaşlar toplanmış, ben kullanıyorum. Bass, ses netliği, tizlerin iyi olması ve kulak ağrıtmayıp terletmemesi bir artı. Tavsiye ederim alınır. Tabii Asus Xonar U3 ses kartımında etkisi büyük.

Kullanmayıp çok bilen arkadaşlar toplanmış, ben kullanıyorum. Bass, ses netliği, tizlerin iyi olması ve kulak ağrıtmayıp terletmemesi bir artı. Tavsiye ederim alınır. Tabii Asus Xonar U3 ses kartımında etkisi büyük.
Önemli olan mikrofon benim için ve yorumlar hep mikrofon kötülüyordu. Kullanıcı yorumları da tamamen aynı şeyi söylüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı