ASUS TUF H3 kısık mikrofon sorunu

volcan1c

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. ASUS TUF H3 kulaklığa sahibim. Kulaklığın mikrofonu çok boğuk ve kısık hiçbir şekilde karşıya ses vermiyor. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. ASUS TUF H3 kulaklığa sahibim. Kulaklığın mikrofonu çok boğuk ve kısık hiçbir şekilde karşıya ses vermiyor. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmalıyım?
Valla hocam ben daha mikrofonu çalıştıramadım nasıl çalışacak bilemiyorum.
Bu arada kulaklığı çoklayıcı ile mikrofon ve kulaklık bölümüne taktığım zaman mikrofondan pat pat pat diye sesler geliyor sizde de öyle mi?

Son düzenleme:

Bu arada kulaklığı çoklayıcı ile mikrofon ve kulaklık bölümüne taktığım zaman mikrofondan pat pat pat diye sesler geliyor sizde de öyle mi?
bende de aynı saçma bi olay anlam veremedim hyperx amp almayı düşünüyorum acaba bi faydası olur mu mikrofon için

bana ulaşır mısın

bende de aynı saçma bi olay anlam veremedim hyperx amp almayı düşünüyorum acaba bi faydası olur mu mikrofon için

bana ulaşır mısın
Ben geri iade için itopya ya ürünü geri gönderdim.

Vallahi hocam ben daha mikrofonu çalıştıramadım nasıl çalışacak bilemiyorum.

Merhaba biraz fazla olmuş ama.

Bende de aynı saçma bir olay anlam veremedim HyperX AMP almayı düşünüyorum acaba bir faydası olur mu mikrofon için.

Bana ulaşır mısın.

Merhaba biraz fazla olmuş ama bende yeni aldım bende sorun dönüştürücüde çıktı. Eski kulaklığımın dönüştürücüsünü taktım ve mikrofondan ses geldi.

Geri
Yukarı