ASUS TUF H3 Wireless vs HyperX Cloud 2

Apex Tai

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, şu ana kadar kafam Cloud 2 modelindeydi lakin ASUS TUF modelinin kablosuz olmasına rağmen fiyatı çok uygun geldi.
Cloud 2 HP modelinden dolayı yeni üretimlerden çok şikayetçi olanlar var ve de eski bir model. ASUS TUF H3 Wireless'ta ise öyle aşırı derecede bir şikayete rastlamadım ve daha güncel bir kulaklık.

Sizce hangisini almam daha uygun olur?

Harici ses kartım yok. Anakartım B450M S2H.

Son düzenleme:
Merhaba, kardeşim TUF H1 WIRELESS kullanıyor ben de TUF H3 WIRELESS kullanıyorum ve ikisini de denemiş biri olarak H3 almanı öneririm. Malzemesi çok kaliteli, kafada ağrı yapmıyor, şarjı inanılmaz iyi gidiyor nerdeyse 20 saat sürüyor aralıksız. Tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Oyunlarda her yöndeki en ufak sesi duyuyorum, Valorant'ta mikrofonumun çok kaliteli olduğunu söylüyorlar, ses temizleme gibi özellikleri var.
H1 modelinin üstü plastik ve kulağa göre ayarlama yapılamıyor, kafada ağrı yapıyor. H3 modelinde kulağa göre ayarlama yapılabiliyor, o kısımlar metal ve kaliteli hissettiriyor, kulaklığın üst kısmı deri ve içi yumuşak kafaya baskı yapmıyor uzun kullanımda ağrı yapmıyor. Vizyon Bilgisayar'dan Mayıs ayında falan satın almıştım direkt Kadıköy'de dükkanlarından satın aldım kargo beklememek için. İstanbul'da yaşıyorsan gidip alabilirsin aynı fiyat mağazada. Hyperx markasını hiç kullanmadım. Asus kalitesini sevdiğimden aldım ve iyi çıktı. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı