İnceleme Asus TUF K7 Gaming Klavye

En iyisi site güvenilir ise alınmalı hem iyi bir klavye hem de şu an ki ekonomiye göre baya iyi.
@NipponChemiConKYCap arkadaşım zaten bu konuda da bilgili hesabında incelemeler var.

En iyisi site güvenilir ise alınmalı hem iyi bir klavye hem de şu an ki ekonomiye göre baya iyi.
@NipponChemiConKYCap arkadaşım zaten bu konuda da bilgili hesabında incelemeler var.
Site güvenilir problem yok. Switchler de kaliteli ama çeldiricileri -HyperX gibi- olduğu için ve uzun kullanımda kalitesini koruyor mu diye sormak istedim açıkçası.

Hocam ürün kaliteli onu hepimiz biliyoruz, fiyat aşırı iyi kapın bence.

1 yıl kullandıktan sonra deri bilek desteği yırtılmaya başladı. Böylesi pahalı bir klavyeden beklemezdim. Tekrar alacak olsam başka marka modellere göz atardım.

Dosya Ekleri

• 20220615_003348.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 37
1 yıl kullandıktan sonra deri bilek desteği yırtılmaya başladı. Böylesi pahalı bir klavyeden beklemezdim. Tekrar alacak olsam başka marka modellere göz atardım.
Bende böyle bir problem olmadı.
Sadece aklımda Cherry kırmızı switchle Tuf'un linear switchleri arasındaki ses ve hissiyat farkı konusu var. karşılaştırma videosu bulamadım, var mı acaba?
Forumdan ses atılıyorsa olabilir , atabilirim.
Ama söylemek gerekirse blue switch gibi takır takır etmiyor bunda tıkırtı var tıkır tıkır daktilo gibi.

Yazmiym dedim de hocam klavyeyi suclamissin ama tuşlar bile resimde berbat gözüküyor. Yani çok kirli duruyorlar, eğer hoyrat kullanirsan sonuçta yıpranmaya müsait malzemeler süreç çok kısalıyor.

Yazmiym dedim de hocam klavyeyi suclamissin ama tuşlar bile resimde berbat gözüküyor. Yani çok kirli duruyorlar, eğer hoyrat kullanirsan sonuçta yıpranmaya müsait malzemeler süreç çok kısalıyor.

1.5 yıldır Warlock compact kullanıyorum. Hiç kirli durmuyor. Bu klavye bile öyle olmuyorken adam klavyeyi suçlamasın da ne yapsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…