ASUS TUF K7 linear Switch nereden bulunur?

nokaEXE

Hectopat
ASUS TUF k7'nin linear Switch modelini nereden bulabilirim? Hiçbir site bunun bilgisini yazmıyor. Sorduğum zamanda bilmiyorum diyorlar. Açık gri tactile koyu gri linear yanlış hatırlamıyorsam.

İtopya'da satılanlar tactile switch. Linear yazdığı için satın aldım. Elime gelen üründe kutu üzerinde linear yazıyor fakat klavye açık gri switch yani tactile. Arayıp sorduğumda elindeki bütün ürünlerin bu şekilde olduğunu Asus'un onlar öyle gönderdiklerini ifade ettiler. Hatta 30 dakika sonra web'de stoğu kaldırdılar.

İtopya'da satılanlar tactile switch. Linear yazdığı için satın aldım. Elime gelen üründe kutu üzerinde linear yazıyor fakat klavye açık gri switch yani tactile. Arayıp sorduğumda elindeki bütün ürünlerin bu şekilde olduğunu Asus'un onlar öyle gönderdiklerini ifade ettiler. Hatta 30 dakika sonra web'de stoğu kaldırdılar.
Aynen satıcılarla iletişime geçtim Linear bulamadım. Nasıl bulacağız bunu?

Aynen satıcılarla iletişime geçtim Linear bulamadım. Nasıl bulacağız bunu?
Asus'a mail attım. Gerekli birimlere talep oluşturulduğunu söylediler. İlgilendiler bayağı. Bayram tatili bitsin tekrar soracağım.
Asus Türkiye aksesuar satmadıklarını bu nedenle ilgilenemeyeceklerini söylediler. Böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor anlamış değilim. Sonuç olarak Asus'un ürününü yanlış satıyorlar ve Asus Türkiye bununla ilgilenmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı