ASUS TUF K7 optik alınır mı?

Bütçe
800 tl

kerooo

Picopat
Daha fazla  
Şu an indirimde ve 800 TL alınır mı yoksa 800 TL'ye başka klavye alınır mı?
-Outemu Switch olmasın.
-Bilek desteği önemsiz.
-RGB olmalı.
ASUS TUF K7 alınır mı başka klavyeler var mı?
Bütçem 800TL'yi geçemez.

ASUS TUF K7 iyi bir klavye fakat ben olsam o bütçede Cherry MX Blue anahtarları kullanan XPG Summoner klavyesini alırdım. İncelemelerine bakabilirsin, kesinlikle önereceğim bir model.

ASUS TUF K7 iyi bir klavye fakat ben olsam o bütçede Cherry MX Blue anahtarları kullanan XPG Summoner klavyesini alırdım. İncelemelerine bakabilirsin, kesinlikle önereceğim bir model.

Bence Kailh Switch Cherry MX'den daha iyi, çünkü optik. Optik Switch'ler normallerden daha uzun ömürlü oluyor ve daha güzel oluyorlar bence. Bir de Blue çok sesli, bu ise Brown. Yani daha sessiz. Bence TUF K3 alınmalı.

Bunlara bakın. Ben ASUS klavyeleri beğenmiyorum fakat alınabilir o fiyata.

Bunlara bakın.

TTC Switch'ler hakkında çok bilgi yok, insan güvenemiyor ya. Bence optik Switch alınması daha iyi olur.

Klavyeyi 4-5 ay önce almıştım İtopya indiriminden 700-800TL bandında tam hatırlamıyorum enter üstündeki 0 tuşu kırıldı saçma bir şekilde kullandığım bir tuş da değil açıkcası neyse penta ilgileniyormuş ürünü gönderdim 720 TL ücret cıkarttılar ürünün mekaniğı kırılmış tamir olmuyormuş yeni ürün ile 720TL karşılıgında değişim olacakmış kabul etmedim açıkcası kabul edilebilir bir durum olduğunu düşünmüyorum. Kullanımı güzel ama bana kullanım yanında sağlamlıkta lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı