ASUS TUF laptopta Wi-Fi kopuyor

Vaga

Hectopat
Daha fazla  
1 aydan fazla Windows 11 kullanıyorum. Daha önce sorun yoktu. Şimdi bilgisayarı başlatıyorum Wi-Fi görmüyor. Yeniden başlat yapıyorum Wi-Fi'yi 10 dakika bağlanıyor. Ondan sonra bağlantı gidiyor ve Wi-Fi'yi görmüyor. Telefonda falan sıkıntı yok. Daha öncesinde Windows 10 kullanıyordum. Sıkıntı yoktu.

Not: Bilgisayar ASUS TUF dizüstü bilgisayarlardan.

1 aydan fazla Windows 11 kullanıyorum. Daha önce sorun yoktu. Şimdi bilgisayarı başlatıyorum Wi-Fi görmüyor. Yeniden başlat yapıyorum Wi-Fi'yi 10 dakika bağlanıyor. Ondan sonra bağlantı gidiyor ve Wi-Fi'yi görmüyor. Telefonda falan sıkıntı yok. Daha öncesinde Windows 10 kullanıyordum. Sıkıntı yoktu.

İnternet drivernı güncelemeyi deneyin.

Windows 11'de sorun var demek ki, Sizin Windows 10'a dönmeniz gerek

Son düzenleme:
Driver boostarla güncelledim olmadı Aygıt Yöneticisi'nden Wi-Fi sildim tarattim geri yükledim gene olmadı.

Ama 1 ay boyunca sorunsuz kullandım.

Bilmiyorum ona nasıl bakıyoruz.

Driver boster eski ya da bozuk sürücü kurabiliyor o yüzden elle kurulum yapmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı