ASUS TUF M3 alınır mı?

Amazon Prime varsa Rival 3 230TL.
Katar Pro da öneririm.

Hocam çok araştırdım Rival 3'ten çok şikayetçi olanı gördüm ASUS TUF Gaming M3 şu an indirime girmiş ve sağ el için, o yüzden Katar Pro'nun yerine tercih edeceğim gibi duruyor.

Bir süre sonra sol tıkı bozuluyor diye hatırlıyorum, yorumlardan da bakabilirsin görmüştüm böyle yorumlar.

Emin misiniz hocam ben öyle bir yorum görmedim tekrar bakacağım şimdi. ASUS'un 2 yıl garantisi var yine de sorun olur mu?

Hocam çok araştırdım Rival 3'ten çok şikayetçi olanı gördüm ASUS TUF Gaming M3 şu an indirime girmiş ve sağ el için, o yüzden Katar Pro'nun yerine tercih edeceğim gibi duruyor.

Emin misiniz hocam ben öyle bir yorum görmedim tekrar bakacağım şimdi. ASUS'un 2 yıl garantisi var yine de sorun olur mu?
Asus garantiden yardımcı olur , garantileri çok iyi diye biliyorum.

Kardeşime almak için araştırdığımda bunları görmüştüm. Trendyolda da benzer 2-3 yorum görmüştüm.
1658530348895.png

1658530369467.png

Bütçe yetiyorsa DeathAdder V2 Mini alın derim ama bu da kampanya ile 163 TL'ye bedava resmen.

Bütçe yetiyorsa DeathAdder V2 Mini alın derim ama bu da kampanya ile 163 TL'ye bedava resmen.

Hocam kusura bakmayın "bu da kampanya ile 163 tl ye bedava resmen" yazmışsınız , kastettiğiniz ürün benim attığım linkteki ürün mü yoksa başka ürün mü tam anlamadım, çünkü benim attığım linkte 208 tl olarak gözüküyor.
Birde razer deathadder v2 mini tavsiye etmişsiniz sizce bana küçük gelir mi elim 18 cm ve palm şeklinde tutuyorum.

Hocam kusura bakmayın "bu da kampanya ile 163 TL'ye bedava resmen" yazmışsınız, kastettiğiniz ürün benim attığım linkteki ürün mü yoksa başka ürün mü tam anlamadım, çünkü benim attığım linkte 208 TL olarak gözüküyor.
Bir de Razer DeathAdder V2 Mini tavsiye etmişsiniz sizce bana küçük gelir mi elim 18 cm ve palm şeklinde tutuyorum.

Küçük gelir ve o kampanya 150 TL ve üstü alışverişler için, el boyutlarımız aynı ben DeathAdder V2 kullanıyorum ve en ucuz 450-500 TL piyasada.
Corsair Sabre var ona da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı