ASUS TUF M3 Kısa İncelemesi

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B
Merhabalar. Bu fareyi İncehesap Gaming Gecesi'nden almıştım. Bugün elime ulaştı ilk izlenimlerimi yazayım dedim.
Mouse benim elime çok güzel oturdu. Arka tarafı çok az daha uzun olsaymış daha iyi olurmuş ama bu hali de güzel. 7 tane programlanabilir tuşu var. Ben tekerleğin arkasındaki tuşların birisini ışık için zannediyordum ama DPI profilleri arasında geçişi sağlıyormuş. Bu profillerin değerini programdan değiştirebilirsiniz. Ben 2000 DPI'da kullanıyorum. Arkasındaki RGB aydınlatmanın rengini de değiştirebilirsiniz. Kablosu örgü değil. Fakat çok uzun. Malzemesi plastik ama kötü bir plastik değil. Fare tekerleği sağa sola doğru kaymıyor bu çok güzel bir şey, önceki farelerimde bu özellik yoktu. Kutudan kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve mouse çıkıyor.
Güzel bir ürün almayı düşünüyorsanız alabilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa bir rehber olmuş. Bana sorarsanız mouse yazılımına kadar resimli bir şekilde daha uzun bir rehber olabilirdi. Yinede elinize sağlık.

Kısa bir rehber olmuş. Bana sorarsanız mouse yazılımına kadar resimli bir şekilde daha uzun bir rehber olabilirdi. Yinede elinize sağlık.
Mouse elime teni ulaştığında hemen kısacık bir şey yaptım. Evet fotoğraflar eklenebilirdi burada haklısınız. Teşekkür ederim yorumunuz için :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı