ASUS TUF PC LoL düşük performans

8 GB RAM Windows zaten 4 gbini yiyor (son güncellemeler ile) sana kalıyor 4 GB. FPS düşüklüğünüz RAM kaynaklı

Öncelikle driverları kontrol edin. 8 GB RAM ile tam performans alamamanız da normal, LoL işlemci ağırlıklı bir oyun ve bu işlemci ile çok üst düzey bir şey beklemeyin. Ayrıca bu FPS değeri oyun ilerledikçe düşer, savaşlarda düşer. Sizin yazdığınız 130 değeri hangi zaman dilimine ait?

Savaşlarda öyle oluyor. Driverlar güncel gözüküyor aygıt yöneticisinde. Bir arkadaş BIOS güncelleyin dedi ama BIOS'un güncel olup olmadığınıda bilmiyorum.

Savaşlarda öyle oluyor. Driverlar güncel gözüküyor aygıt yöneticisinde. Bir arkadaş BIOS güncelleyin dedi ama BIOS'un güncel olup olmadığınıda bilmiyorum.
Savaşlardaki değer buysa çok da sıkıntı yok, başlarda ve normal seyirde daha yüksek oluyordur. Asus'un kendi sitesinden cihaz modelini bulun orada BİOS sürümleri mevcut. BİOS update for Windows 10 seçeneği mevcut en güncelini indirip çalıştırın sadece o kendisi günceller. Dediğim gibi FPS değerinizde anormal bir durum yok, Ram ve işlemci kaynaklı. Bu değerlerle zaten alıcı bir şekilde sorunsuz oynadığınız düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı