Elektronik ASUS TUF QHD/WQHD Monitörlerde İndirim

DerratiX

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  

Ürünler hakkında tam bilgiye sahip değilim ama fiyatları pahalı görünmedi. Özellikle VG27AQ1A modeli.

VG27AQZ modelinde 525 TL Cashback var.
1658138166980.png

VG27AQ1A Modelinde 525 TL Cashback var.
1658138195035.png

VG27WQ1B modelinde 525 TL Cashback var.
1658138227387.png

Birde, Ekipmanını anlat kampanyası ile ekstradan 100 TL ve 20$ değerinde Gamesplanet kodu alabilirsiniz. 625 TL Cashback var yani düz mantık olarak.

Son düzenleme:

Bu monitör alınır mı? Benim de ihtiyacım vardı, ama monitörden hiç anlamıyorum, eksileri nelerdir acaba? (ekran kartım RX 6800 XT, 2K oynayacağım)

Bu monitör alınır mı? Benim de ihtiyacım vardı, ama monitörden hiç anlamıyorum, eksileri nelerdir acaba? (ekran kartım RX 6800 XT, 2K oynayacağım)
Parlaklığının 250 Nit olması bir eksi. Ama 10 Bit ekranı var. O yüzden alınır bence. Fiyatıda Cashback ile 4300 Civarlarına geliyor. Birde 100 TL ürünü anlatma var, 4200. 20 Dolarada Gamesplanettan bir tane oyun alabilirsiniz. Mesela Watch Dogs Legion 17.99 Dolarmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu incelemeye bakabilirsin bu modelin sadece 350 Nit parlaklığı olan versiyonu galiba.

Parlaklığının 250 Nit olması bir eksi. Ama 10 Bit ekranı var. O yüzden alınır bence. Fiyatıda Cashback ile 4300 Civarlarına geliyor. Birde 100 TL ürünü anlatma var, 4200. 20 Dolarada Gamesplanettan bir tane oyun alabilirsiniz. Mesela Watch Dogs Legion 17.99 Dolarmış.
Bu 250 Nit olması sadece parlaklığı etkiliyor değil mi? görüntü kalitesine etkisi var mıdır?

Ben 7 aydır aq1a modelini kullanıyorum. Upscale özelliği çok işime yarıyor. Hoparlörleri kesinlikle yeterli değil harici hoparlör alınması şart. Pivot özelliği yok fakat sağ,sol ve yukarı,aşağı küçük açılarda eğim verebiliyorsunuz. Pivot eksik olduğu için mecbur NB F80 monitör standı aldım. Genellikle eksik gördüğüm yanlarını yazdım bu yorumda. Bence kesinlikle 4200tl gibi bir fiyata kaçırılmaması lazım , 2k 170hz monitörü bu zamanda bu fiyata alabilmek büyük fırsattır.

Ben 7 aydır aq1a modelini kullanıyorum. Upscale özelliği çok işime yarıyor. Hoparlörleri kesinlikle yeterli değil harici hoparlör alınması şart. Pivot özelliği yok fakat sağ,sol ve yukarı,aşağı küçük açılarda eğim verebiliyorsunuz. Pivot eksik olduğu için mecbur NB F80 monitör standı aldım. Genellikle eksik gördüğüm yanlarını yazdım bu yorumda. Bence kesinlikle 4200tl gibi bir fiyata kaçırılmaması lazım , 2k 170hz monitörü bu zamanda bu fiyata alabilmek büyük fırsattır.
Hocam ne kadara almıştınız 7 ay önce?

144 HZ Tipik 170 HZ overclock olması lazım o modelin. Overclock özelliğini açtığınızda herhangi bir problem yaşadınız mı?

Birde, Ekipmanını anlat kampanyası ile ekstradan 100 TL ve 20$ değerinde Gamesplanet kodu alabilirsiniz. 625 TL Cashback var yani düz mantık olarak.
Asus geri ödeme kampasının koşullarında "Promosyon farklı bir ASUS promosyonuyla birleştirilemez." yazıyor yani büyük ihtimal biri geçerli olur. Desteğe ulaşan veya bilgi sahibi olan kişiler yazarsa daha da netleşir tabii.

Geri
Yukarı