ASUS TUF RTX 3060 10.300 TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan Leshy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 1B
Kasam Spec Delta RGB ASUS daha güvenilir garanti açısından da soğutma açısından başarılı mıdır acaba Dual RX 6700XT.
Hocam daha güvenilir diye bir şey yok aslında. İki modelin de soğutmaları başarılı. Ama 3 Fanlı bir modelin başarısı daha yüksek olacaktır tabii. Bütçe çıkılırsa daha mantıklı XFX.

Hocam daha güvenilir diye bir şey yok aslında. İki modelin de soğutmaları başarılı. Ama 3 fanlı bir modelin başarısı daha yüksek olacaktır tabii. Bütçe çıkılırsa daha mantıklı XFX.

Peki 3 fan sığarmı kasamı sormuştun dostum.

Sorun olmaz o zaman vallahi aldıktan sonra elimde kalmasında 🤣
1665351638197.png

Bu screenshot kasanıza koyulan 2 fanlı bir ekran kartının nasıl durduğunu gösteriyor. 3 fanlı bir kart ön taraftaki açıklığı tamamen kapatacaktır. Ben önermem.

Eki Görüntüle 1540220

Bu görsel kasanıza koyulan 2 fanlı bir ekran kartının nasıl durduğunu gösteriyor. 3 fanlı bir kart ön taraftaki açıklığı tamamen kapatacaktır. Ben önermem.
Şahsen evet bence de çok mantıklı değil. 1 cm boşluk kalıyor kasa içi hava akımına sebebiyet yaratacaktır. Ayrıca kart aşağı doğru sarkacak onun için de bir aparat almak gerek. Asus Dual üzmez sizi hocam.

Eki Görüntüle 1540220

Bu screenshot kasanıza koyulan 2 fanlı bir ekran kartının nasıl durduğunu gösteriyor. 3 fanlı bir kart ön taraftaki açıklığı tamamen kapatacaktır. Ben önermem.

Kanka 500 TL fark var aralarinda soğutması daha iyi ekstra fan kararsız kaldım şimdi sen bunu deyince.

Şahsen evet bence de çok mantıklı değil. 1 cm boşluk kalıyor kasa içi hava akımına sebebiyet yaratacaktır. Ayrıca kart aşağı doğru sarkacak onun için de bir aparat almak gerek. ASUS Dual üzmez sizi hocam.

Aparat sıkıntı değil kanka ama hava akışını gözle görülür bir şekilde emgeller mi ki bu dediğiniz.

Geri
Yukarı