ASUS TUF RTX 3060 OC V2 12 GB oyunlarda piksel piksel olması

KadirN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. GTX 1050 laptoptan RTX 3060 kasaya geçiş yaptım. PUBG, New World, GTA 5, Lost Ark gibi oyunlarda objelerin kenarlarında piksellenmeler yırtılmalar oluyor. Her türlü NVIDIA ayarlarını denedim bütün özellikleri standart ayarlarda, performans ayarlarında ve Ultra kalite ayarlarında denedim ama bu olay yine oldu. Laptop 15.6 olduğu için ve 1050 olduğundan dolayı bu olaylar gözüme takılmıyordu. Isı Max 60 derece FPS tüm oyunlarda normal araştırdım FPS veya sıcaklık değerlerimde problem yok. Sormak istediğim bu olay başka kullanıcılarda da mevcut mu yoksa benim ekran kartımda problem mi var. Ufak bir video ekliyorum konu ile alakalı yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem.
  • i3 12100F.
  • ASUS TUF RTX 3060.
  • ASUS Prime H610 anakart.
  • 16 GB 3200MHz RAM.
  • 650 wat ASUS TUF Power.
  • 500GB Kingston SSD.
  • Monitör: Samsung G3 144Hz 1ms.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kenar yumuşatmaları aç, anizotropik filtrelemeyi de 16x'e çek müthiş görüntü elde edersin, ben tercih etmem ama seni bilemem. ☺️
Normalde ultrada oynanacak oyun değil zaten benim amacım kartta problem varmı yokmu yoksa genel herkeste olan oyunların optimizasyon sorunu mu insan 1050 den 3060 a geçince birşeyler bekliyor. Sanırım çoğu kişide böyle
Kenar yumuşatmayla alakalı bir durum o, normal yani.
teşekkürler cevap için

Yeni konular

Geri
Yukarı