ASUS TUF VG247Q1A vs ViewSonic Vx2418c

İncelemesi, yorumu olmayan bir model ama yüksek ihtimal ghosting problemi vardır. Bu bütçedeki VA panellerde bir tek bu monitörün az ghosting yaptığını biliyorum, o da bütçenizi aşıyor biraz.

İncelemesi, yorumu olmayan bir model ama yüksek ihtimal ghosting problemi vardır. Bu bütçedeki VA panellerde bir tek bu monitörün az ghosting yaptığını biliyorum, o da bütçenizi aşıyor biraz.

Hocam yine aynı yola çıkacak bu attığınız.
Sizin attığınız ASUS modelini almaya karar verdim, IPS panel olduğu için özellike.
Biraz işimi şansa bırakacağım sanırım.

Konuyu hortlatıyorum an itibariyle monitör elimde, her türlü testten başarıyla geçti hiç bir sorun yok.
Bu fiyata bu kadar başarılı bir ürün alacağımı düşünmüyordum.
VA panel olmasından dolayı. Ghosting en çok VA panelde görülür ve bu bütçedeki VA paneller kalitesiz oluyor. Ancak yüksek bütçede ghostingi az VA paneller görebilirsiniz.

Ölü piksel olayı şans işi. İade konusunda galiba sıkıntı çıkarıyormuş satıcı. Belki Gaming Gen'i deneyebilirsiniz.

Hocam sizin sayenizde çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Sizin attığınız ASUS modelini almaya karar verdim, IPS panel olduğu için özellike.

Konuyu hortlatıyorum an itibarıyla monitör elimde, her türlü testten başarıyla geçti hiçbir sorun yok.

Hangi satıcıdan aldınız bende alacağım. Ve ghosting testlerini atabilir misiniz?

Hangi satıcıdan aldınız bende alacağım. Ve ghosting testlerini atabilir misiniz?
Trendyol'dan aldım.
1681164321355.png

Konuyu hortlatıyorum an itibariyle monitör elimde, her türlü testten başarıyla geçti hiç bir sorun yok.

Rica ederim, güle güle kullanın. 🙂

Geri
Yukarı