ASUS TUF VG249Q monitörde ölü piksel

İnternetten aldığım için 15 gün boyunca paketi açıp kullanmış olsam bile cayma hakkım varmış yasal olarak. Sorun olacağını sanmıyorum. Yarın gittiğim vakit gelişmeleri buraya yazarım.

öyle bir ihtimal yok 15 gün boyunca cayma hakkını kullanıp açılmış olsa bile bunu gerçekleştirebilirsiniz ama jelatinleri sökmediğinizden emin olun karşı taraf mutlaka bunları sorabilir size.

Merhabalar, ürün sorunsuz şekilde değiştirildi internetten aldığım için. Bu sefer test edip aldım ki en az 5 tane monitör test ettik :D sonunda ölü piksel olmayan bir monitör bulabildim. Fikirleriniz için sağolun.

Ekstra olarak internetten aldım ürünü.

Teşekkür ederim sağ olun. Ürünü paketledim, yarın bizzat mağazaya götüreceğim.

Bizzat gıt goster ve degısım ıste. En doğal hakkın. Kusurlu urun ve oyle olmasa bıle ıade hakkın var.
Merhabalar, ürün sorunsuz şekilde değiştirildi internetten aldığım için. Bu sefer test edip aldım ki en az 5 tane monitör test ettik :D sonunda ölü piksel olmayan bir monitör bulabildim. Fikirleriniz için sağolun.
Hayırlı olsun kardesım. Dedıgım gıbı hıcbır sebep gostermeksızın bıle ıade hakkına sahıpsın. Kusurluysa mecbur degısıkcekler. Hakkını arayacaksın ;)

Geri
Yukarı