ASUS TUF VG279Q1A 27" nasıl?

Hocam nasıl, memnun musunuz?
Ghosting vs. sorunu var mı acaba? Ghosting çok göz yoruyor, bu yüzden birçok monitörü almadım. Bunu düşünüyorum nasıl sence?
Ghosting yokda aldığım monitorde qp bilisim 9 tane olu piksel cikti 3 u cok belirgin Geri yolladim 27 snde hala gelmedi 21 iş günü diye sayikliyip duruyorlar Keske Asusa yollasaydim garantiye Bilerek birsaha yollamasinlar diye bekletiyorlar herhalde ama Red veya degisimdeki monitorde sıkıntı olursa tüketici haklarina vericem monitorsuzlukten sinavimida 6 soru kacirdim küçük monitör goruntu gitti kablodan geri getiremedim. Kisaca Guzel bir magazadan alin derim hocam. Ghosting testlerini yaptım yok denilcek cinsten.

QP bilişim forumda toplama sistemlerde kullanılan bir site fakat buradan alan çoğu kişilerde ölü piksel çıktığını duydum. 9 adet ölü piksel için neden bu kadar oyalıyorlar, çok saçma vallaha. Bir de müşteri hizmetleri, teknik servisi ilgili diyorlardı.

QP bilişim forumda toplama sistemlerde kullanılan bir site fakat buradan alan çoğu kişilerde ölü piksel çıktığını duydum. 9 adet ölü piksel için neden bu kadar oyalıyorlar, çok saçma vallaha. Bir de müşteri hizmetleri, teknik servisi ilgili diyorlardı.
Müşteri hizmetler acmiyor ki telefonu acinca da 20 saniye sürüyor konusma 21 is gunu biz size haber vericez

Müşteri hizmetler acmiyor ki telefonu acinca da 20 saniye sürüyor konusma 21 is gunu biz size haber vericez
Geçmiş olsun hocam, monitörü zaten yerinden alacağım. Denemeden alma gibi bir niyetim yok. En kötü 2.el alırım daha iyi, yok ghostingi, yok ölü pikseli, yok ışık sızması falan çıkıyor. Firmalar da ilgisiz olunca zaten insanın canı sıkılıyor iyice.

Geçmiş olsun hocam, monitörü zaten yerinden alacağım. Denemeden alma gibi bir niyetim yok. En kötü 2.el alırım daha iyi, yok ghostingi, yok ölü pikseli, yok ışık sızması falan çıkıyor. Firmalar da ilgisiz olunca zaten insanın canı sıkılıyor iyice.
Aynen bu arada n11 indirim kuponuyla ben 1850 TL'ye almıştım. Fiyattan haberiniz olsunda uyguna getirmeye çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı