ASUS TUF vs Acer Nitro 5

xwnlll

Zeptopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-57 16 GB RAM 512 GB SSD.
i5 11400H GTX 1650.

ASUS TUF F15 FX506HC-HN375 Intel i5 11400H.
8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050.

Bütçem maksimum 16000-16500 TL.

Tabii ki 3050 olan daha iyi olur. Ama ek bilgi olarak bu iki marka ASUS ve Acer SMS infocomm bakıyor. Garanti kısmı çok sorunlu ve sıkıntılı. Şikayet vardan bakabilirsiniz. Bende ASUS laptop vardı çok fazla uğraştım infocomm ile. Sonra sattım.

Daha dün asus tuf olanı aldım benim de aklımda bazı sorular vardı ama tercihim asustan yana oldu çok fazla ikisinin incelemelerini izledim neredeyse aynı (nitro5 in 3050 olan modelinden bahsediyorum) nitro 5 i kısa süreli kullanma fırsatım oldu çok üzmüyor bakalım asus nasılmış

Acer Nitro 5 AN515-57 16 GB RAM 512 GB SSD.
i5 11400H GTX 1650.

ASUS TUF F15 FX506HC-HN375 Intel i5 11400H.
8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050.

Bütçem maksimum 16000-16500 TL.

ASUS 8 GB DDR4 RAM olmasi günümüzde yetersiz ancak GTX1650 ise oyunlarda ve is kisminda yine yetersiz, daha mantikli bir şey bakmaniz iyi olur.

Asus'la Aceri karşılaştırmak ta biraz ilginç.

Bütçeyi fazla değil 500TL kadar artırıp bari 3050ti olan şu versiyonu alın.

Stokta yok şuradan veya buradan takip edin. Başka sitelere de bakın stoğa düşünce çekin.

Daha dün asus tuf olanı aldım benim de aklımda bazı sorular vardı ama tercihim asustan yana oldu çok fazla ikisinin incelemelerini izledim neredeyse aynı (nitro5 in 3050 olan modelinden bahsediyorum) nitro 5 i kısa süreli kullanma fırsatım oldu çok üzmüyor bakalım asus nasılmış
Hocam oyunlarda durumu nasıl.

ASUS 8 GB DDR4 RAM olmasi günümüzde yetersiz ancak GTX1650 ise oyunlarda ve is kisminda yine yetersiz, daha mantikli bir şey bakmaniz iyi olur.
Ram takarım extradan. Ben ısınma sorunu için f15'e karasız kaldım forumda baya kötülemişler.

Asus'la Aceri karşılaştırmak ta biraz ilginç.

Bütçeyi fazla değil 500TL kadar artırıp bari 3050ti olan şu versiyonu alın.

Stokta yok şuradan veya buradan takip edin. Başka sitelere de bakın stoğa düşünce çekin.
TUF serisi çok kötü ısınıyor dedikleri için Aceri hesaba kattım.

Hocam oyunlarda durumu nasıl.

Ram takarım extradan. Ben ısınma sorunu için f15'e karasız kaldım forumda baya kötülemişler.

TUF serisi çok kötü ısınıyor dedikleri için Aceri hesaba kattım.
Hocam daha dün satın aldım yarın veya sonraki gün elimde olacaktır ısınma ve fps değerlerini geldiği zaman yorum olarak yazacağım merak etmeyin :)
(fpsten yana sıkıntı olacağını pek düşünmüyorum 8 gb ram yetersiz tabi ki ama ram takviyesi ile o sorun ortadan kalkar gibi zaten aklıma takılan tek sorun ısınma..)

Hocam daha dün satın aldım yarın veya sonraki gün elimde olacaktır ısınma ve fps değerlerini geldiği zaman yorum olarak yazacağım merak etmeyin :)
(fpsten yana sıkıntı olacağını pek düşünmüyorum 8 gb ram yetersiz tabi ki ama ram takviyesi ile o sorun ortadan kalkar gibi zaten aklıma takılan tek sorun ısınma..)
Ben de ısınmadan korkuyorum bakalım hocam yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam ilk mesajdaki linkte yer alan fx506 olan modeli mi aldınız yoksa yeni kasa olanlardan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı