ASUS TUF vs Acer Nitro vs Acer Aspire

Bütçe
20000

MehwetA

Decapat
Daha fazla  
TUF
Nitro
Aspire

Düşük fiyat daha iyi olur.

Oyun olarak CS, Valorant, R6, Fortnite falan oynarım. Onun dısında dizi film falan izlerim, buyuk işlerim olmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam o laptoplara o para verilmez en azından bunu alın biraz ısınma problemli bir model ama en azından performans olarak çok daha yüksek performans alırsınız diğerlerine göre.

Hocam o laptoplara o para verilmez en azından bunu alın biraz ısınma problemli bir model ama en azından performans olarak çok daha yüksek performans alırsınız diğerlerine göre.
hocam butcem cıkamıyor daha fazla ya

Bu bütçelerde 3050 aşağısı alma sakın.

Gayet iyi geldi bu, herhangi bir problem cıkarır mı?

Markaların üst düzey ürünlerini almadığımız müddetçe problem çıkarma ihtimali her zaman vardır maalesef. Ancak bahsettiğin işleri yaparken sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum şahsen. Düzenli bakımlarını yaptırdıktan sonra hiçbir şey olmaz.

Gayet iyi geldi bu, herhangi bir problem cıkarır mı?

Siz bence acele etmeyin attığımı bekletin biraz belki yarın arkadaşlar güzel bir kampanya yakalarsa siz de yararlanırsınız. Benim attığım laptop şu an bu bütçe için en iyisi belki ama 2 saat sonra bir indirim gelir pişman olursunuz. :)
İyi forumlar.

3050'de alınmaz ki?
nasıl yani? pek bir bilgim yok da.

Markaların üst düzey ürünlerini almadığımız müddetçe problem çıkarma ihtimali her zaman vardır maalesef. Ancak bahsettiğin işleri yaparken sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum şahsen. Düzenli bakımlarını yaptırdıktan sonra hiçbir şey olmaz.

Siz bence acele etmeyin attığımı bekletin biraz belki yarın arkadaşlar güzel bir kampanya yakalarsa siz de yararlanırsınız. Benim attığım laptop şu an bu bütçe için en iyisi belki ama 2 saat sonra bir indirim gelir pişman olursunuz. :)
İyi forumlar.
tesekkur ederim

Acer alacaksan iyice araştır. Forumda bir kaç konuda acer kullanıcıları servisin garanti ve garanti bittiği durumlarda çıkardığı sorunları anlatıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı