ASUS TUF vs Acer Nitro

hknclk

Centipat
Selamlar, bu iki laptop arasında kaldım. Birisinin fiyatı piyasaya göre uygun geldi ancak ekran kartı GTX1650. Diğeri de GTX 1650 Ti. Günlük internette vakit geçirme, arada sırada Valorant, CS:GO, LoL, GTA 5 gibi oyunları yüksek belki-en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum. Öğrenciyim, aşırı oyun oynama alışkanlığım yok ama temiz, özenli kullanımda 5-6 sene kullanmak isterim. Bu iki modeli tecrübe eden varsa benimle tecrübelerinizi paylaşabilir. Özellikle bilinen kronik sorunları olup olmadığı benim için çok önemli. Bu iki laptopu seçmemin sebebi, taksitli alacağım, vade farkı olmadığı için burayı seçtim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bu iki laptop arasında kaldım. Birisinin fiyatı piyasaya göre uygun geldi ancak ekran kartı GTX1650. Diğeri de GTX 1650 Ti. Günlük internette vakit geçirme, arada sırada Valorant, CS:GO, LoL, GTA 5 gibi oyunları yüksek belki-en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum. Öğrenciyim, aşırı oyun oynama alışkanlığım yok ama temiz, özenli kullanımda 5-6 sene kullanmak isterim. Bu iki modeli tecrübe eden varsa benimle tecrübelerinizi paylaşabilir. Özellikle bilinen kronik sorunları olup olmadığı benim için çok önemli. Bu iki laptopu seçmemin sebebi, taksitli alacağım, vade farkı olmadığı için burayı seçtim. Şimdiden teşekkür ederim.

TUF serisi çok ısınıyor, Nitro serisini daha iyi buluyorum ama o seri de ısınıyor.

Bence i5 ve 1650 için 9K çok pahalı daha iyi modeller var.
O Acer Nitro yerine: Acer Nitro AN515-44-R6ZW NH.Q9HEY.002 Ryzen 5 4600H 8 GB 512 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Selamlar, bu iki laptop arasında kaldım. Birisinin fiyatı piyasaya göre uygun geldi ancak ekran kartı GTX1650. diğeri de GTX 1650 Ti. Günlük internette vakit geçirme, arada sırada Valorant, CS:GO, LoL, GTA 5 gibi oyunları yüksek belki-en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum. Öğrenciyim, aşırı oyun oynama alışkanlığım yok ama temiz, özenli kullanımda 5-6 sene kullanmak isterim. Bu iki modeli tecrübe eden varsa benimle tecrübelerinizi paylaşabilir. Özellikle bilinen kronik sorunları olup olmadığı benim için çok önemli. Bu iki laptopu seçmemin sebebi, taksitli alacağım, vade farkı olmadığı için burayı seçtim. Şimdiden teşekkür ederim.

Acer'i öneririm. Yanına soğutucu almayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı