ASUS TUF X570 GAMING Wi-Fi anakart beta sürümündeki BIOS güncellemesi yapılmalı mı?

Beta BIOS yüklemeyin eğer stabil bir sürüm varsa onu yükleyin.

Bu BIOS güncellemeleri beni hep tedirgin ediyor. Acaba sistemi bozar mıyım? Bozarsam garantiden çıkar mı? Bilgisayarımın performansı düşer mi? Bu tip sorular kafamda dönüp duruyor. Tavsiye için teşekkür ederim.

Bu BIOS güncellemeleri beni hep tedirgin ediyor. Acaba sistemi bozar mıyım? Bozarsam garantiden çıkar mı? Bilgisayarımın performansı düşer mi? Bu tip sorular kafamda dönüp duruyor. Tavsiye için teşekkür ederim.
Eğer her şeyi doğru yaparsanız bir sıkıntı olmaz garanti konusunu Asus ile görüşmenizi tavsiye ederim bilgisayarın performansı düşmez aksine artar.Tavsiyem BIOS güncellemesini gece yapmayın çünkü gece'leri elektrik kesintisi olabilir.

Edit:direk en son bıos'a güncellemeyin bazen notlarda ilk önce şu BIOS sürümünü yükleyin yazar.

Eğer her şeyi doğru yaparsanız bir sıkıntı olmaz garanti konusunu ASUS ile görüşmenizi tavsiye ederim bilgisayarın performansı düşmez aksine artar. Tavsiyem BIOS güncellemesini gece yapmayın çünkü Gece'leri elektrik kesintisi olabilir.

Edit: Direk en son BIOS'a güncellemeyin bazen notlarda ilk önce şu BIOS sürümünü yükleyin yazar.

Bilgi için teşekkürler. Bana kalsa direk son sürümü yüklerdim herhalde. Notları okumadan herhangi bir güncelleme yapmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı