ASUS TUF X670E ve ASUS ROG STRIX B650E-F

Korky

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Kıbrıs'ta ASUS TUF X670e ve ASUS ROG STRIX B650E-F aynı fiyat. Bu anakartlar hakkında bilgi ve kullanım tecrubesi olan arkadaşların fikirlerini ne? İnternette değişik değişik bilgiler var. Bir kısım çok memnun, bir kısım uzak durun diyor. ROG B650E-F modelinin Ethernet soketi arızalı diye bilgiler var, TUF X670E'de ise ısınma ve çipset sorunu olduğu yazılıyor. Her iki anakartda da geç açılma problemi yaşanıyormuş. Diğer modellerden, Gigabyte'da coil vine sıkıntısı yaşanıyor, MSI'da geç açılma problemi var, ASRock şahsen tercih etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim imzamda okursan görebilirsin. Bizzat kendim söylüyorum 11-13 saniyelerde açılış yapıyor sistemim. SS mi atayım nasıl inandırayım bilemedim :D
30 saniyede açılan sistemmi olur hele ki AM5/AM4 oranla daha hızlı olması gerekirken.
Windows 11 tarafındada çok sorun şikayet bildiriyordu millet gel gör ki ben çıktığından beri kullanırım sorun yaşamadım. Çok takılma sen Reddit postlarına.

İnanmama değil, imzanı fark etmedim, sağ ol. İstediğim bilgilerde bu türdü zaten. Peki expo kullanıyor musun, yoksa ana ayarları mı kullanıyorsun?

İnanmama değil, imzanı fark etmedim, sağ ol. İstediğim bilgilerde bu türdü zaten. Peki expo kullanıyor musun, yoksa ana ayarları mı kullanıyorsun?
6000 Mhz sabit başka bir şey ellemiyorum gerekte yok zaten. Voltaj vs ayarlamak çok gereksiz bana göre. %1-2 daha iyi performans alıcam derken sistemi kurcalamanın anlamı yok.

Geri
Yukarı