ASUS Turbo 2070S Alınır mı?

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Çok fazla uzatmayacağım, alınır mı? İnternette pek bir inceleme yorum video tarzı bilgilendirici bir içerik bulamadım. İşte ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır ama 3060 hem 2080 gücünde ve stokların geldiğini sayarsak ondan yaklaşık 2500 TL daha ucuz.

Model olarak alınmayacak bir özelliği yok. Founders Edition'dan yontulma bir tasarımı var. Ama fiyatı gereksiz yüksek. Çok aciliyetin yoksa stokların düzelmesini bekleyip 3070 alman çok daha iyi olur.

Ürünün açıklamasını fark etmemiştim kutusu açılmış.Başka bir 2070s Bulmuştum 7800 tl fiyatında sizin attığınız 2080s kart ise teşhir ürünü çok bir sıkıntı çıkarırmı?
Aslında RX 5700XT gibi bir planım vardı ama RTX Teknolojisini deneyimlemek istiyorum.

Çıkarabilir, acele işiniz yoksa yeni kartları bekleyin hocam 1-2 ay sıkın dişinizi.

Mart'ta alacağım zaten ama şimdiden bir karar vermek istemiştim beklemek daha da mantıklı geldi.

Beklemek mantıklı olacaktır bu arada yeni kartlar çıkar ya da duyurulan kartlar stoklara geli fiyatlar ucuzlar eğer aceleniz yoksa bekleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…