Asus Turbo GTX 1080 Ti vs Asus ROG STRIX GTX 1080

Dediğim gibi acelen yoksa, 8. nesli bekle. Ryzen 1700'den oyun açısından iyi FPS alırsın. Tabi fiyatları inerse. Kalite farkı bence yok. Asus çok şaşalı yapıp fiyat şişiriyor bana kalırsa. Verdikleri FPS'ler 3 aşağı 5 yukarı aynıdır.

Dediğim gibi acelen yoksa, 8. nesli bekle. Ryzen 1700'den oyun açısından iyi FPS alırsın. Tabi fiyatları inerse. Kalite farkı bence yok. Asus çok şaşalı yapıp fiyat şişiriyor bana kalırsa. Verdikleri FPS'ler 3 aşağı 5 yukarı aynıdır.
Vatan'daki indirimden yararlanıp siparişi verdim parçalar yolda, sistemin son hali;

-COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 600W 80PLUS MidT ATX PENCERELİ KASA
-MSI X370 GAMING PRO CARBON AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz(OC) USB 3.1 Anakart
-AMD Ryzen 7 1700 Soket AM4 + Wraith Soğutucu 3.0GHz - 3.7GHz 20MB 65W İşlemci
-CORSAIR 16GB (2x8GB) VENGEANCE LED Kırmızı DDR4 3200Mhz CL16 Dual Kit Ram
-MSI GeForce GTX1080 Ti GAMING X 11GB GDDR5X 352Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
-Samsung 500GB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD

şuan hepsi yolda, kasa daha yola çıkmamış istersem yarın sabah değiştirebilirim.dediğim gibi ağırlıklı olarak gpu-cpu render için kullanılacak. sence nasıl? sonradan 8700k çok içimde kaldı ama iş işten geçti gibi. lütfen olmuş de bana, artık şu trafikten çıkmak istiyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı