Asus U52F ML2 Ekran Kartı Sorunu

Onur Baskın

Hectopat
Daha fazla  
ML2 kurulumunu videodakilere göre yaptım. Kurulum sırasında herhangi bir sıkıntı çıkmadı yeniden başlat ekranı dahi geldi. Fakat yeniden başladıktan sonra logoyla birlikte dönen çember dönmeye devam etti ve hala dönüyor. Grup Flu da çaldı fakat ekranı göremedim bir türlü. Yaklaşık yirminci denemem açıkçası ve işin içinden çıkamadım. Recep Bey veya başka biri yardım edebilirse çok sevinirim. Ayrıca formatladığım için sadece asus u52f olduğunu söyleyebiliyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş

İsterseniz fotoğraf atabilirim. Ayrıca mikrofonun açık olduğunu da söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot ekranında -v yazın ve öyle açın. Bu sayede nerede takıldığını anlayabilirsiniz. GraphicsEnabler=Yes komutu da ekleyebilirsiniz. Bu işlem ile boot edebilirsiniz diye düşünüyorum. ML2 epey eski. Daha güncel rehberlere de bakabilirsiniz Mavericks gibi.

Çok teşekkür ederim. Ama -v komutunu ve diğer başlıklardaki çözümleri de denedim. Bu gece başlasam sabaha kadar diğer rehberlerden kurulumu yapabilirim sanırım. Bi sıkıntı olursa tekrar sorarım o zaman sağolun tekrar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı