Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

İşlem tamam promosyonu yaptık hemen e posta geldi. Cihazı da taktım hızı kabloyla aynı. Bir de teknoloji VDSL yazıyordu korktum ADSL uyumlu değil diye Allahtan öyle değilmiş 😁 Herkese hayırlı olsun umarım paraları alırız😁 Not :Kablo uzatma diyordu bende ayrıca uzatma kablosu var sandım öyle değilmiş🥺😆

Son düzenleme:
Driverı önce kurdum zaten ki ters yapsam dahi çözülemeyecek bir sorun mu :) (Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için ekliyorum sadece setupı kurmak yetmiyor, yukarı kısımda install yazan dosyayı da tıklayarak çalıştırmak gerekiyor.)

Son düzenleme:
Driverı önce kurdum zaten ki ters yapsam dahi çözülemeyecek bir sorun mu :) (Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için ekliyorum sadece setupı kurmak yetmiyor, yukarı kısımda install yazan dosyayı da tıklayarak çalıştırmak gerekiyor.)
Ben sadece setupu kurdum çalıştı w11 de fakat w11 sorunlu sanırım çünkü bir defa koptu ve kablosuz ağlar kapandı zor açtım. W10 da deneyeceğim.

Fatura da yazan tarihi gir.
Sipariş tarihi sorunca ben onu girdim.

@KekSeven71

Geri
Yukarı